Casa unifamiliar 187 m², a reformar, Centro, Inđija

€ 120.000
4
187 m²
2
Terraza
Trastero

Nota

Anuncio actualizado el 25/05/2026
Descripción

referencia: NkvFLinrnta

Na prodaju prostrana kuća u Inđiji, ukupne kvadrature od 187 m2 koja je sagrađena na placu od 4,18 a. Kuća se nalazi u mirnom delu grada, na dobroj lokaciji, u blizini centralnih dešavanja. Pored glavnog objekta, na plaću su i pomoćni objekti ( šupa kao i pušnica ).


Kuca je podeljena u tri etaže, podrumski prostor , prizemlje i sprat. Prizemlje funcioniše kao posebna stambena jedinica u odnosu na sprat i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i prostrane dnevne sobe kao i dodatnog prostora koji takođe ima i zaseban ulaz koji vodi hodnikom na sprat kao i u podrumski deo.


Postoji mogućnost povezivanja sa dodatnom prostorijom iz dnevne sobe koja je naknadno sagrađena i planski je bila predviđena kao spavaća soba.


Prizemlje raspolaže i prostranom natkrivenom terasom. Sprat se sastoji od tri sobe, kupatila i ostave. Kuća ima redovne komunalne priključke kao i priključak gasa.


https: //nekretninetesic. rs/property/kuca-u-indiji-187-m2/

Características
Tipología
Casa unifamiliar
Contrato
Venta
Plantas del edificio
1
Superficie
187 m²
Habitaciones
4
Dormitorios
4
Baños
2
Terraza
Garaje, plazas de aparcamiento
1 en aparcamiento/garaje público
Calefacción
Central
Información del precio
Precio
€ 120.000
Precio del m²
642 €/m²
Eficiencia energética
  • Estado

    Para reformar
  • Calefacción

    Central
  • Certificación energética

    Exento
Descubre otros ángulos del inmueble
+18
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O