Piso de tres habitaciones Bulevar kralja Aleksandra, Kalenić - Slavija - Cvetni Trg, Belgrado
€ 2.300/mes
3
95 m²
8
Nota
añadir
Anuncio actualizado el 25/05/2026
Descripción
referencia: Nks12ptD38Z
Danas, s velikim poštovanjem više od jednog veka istorije, nekadašnji Depo dobija stambenu namenu, nudeći Landmark Residence ograničenu kolekciju ekskluzivnih stanova dizajniranih za neuporediv komfor i jedinstveno iskustvo stanovanja.
Ovaj poseban izbor sastoji se od izuzetno planiranih stanova i penthousa, pažljivo dizajniranih da odraze suštinu modernog urbanog života i izvanredan kvalitet gradnje.
U skladu s najvišim standardima stanovanja, Landmark Residence svojim stanarima pruža sistem pametne kuće, podzemni parking i jedinstvenu Piazzettu s originalnim tramvajskim šinama iz 1892. godine.
Sa svojim spojem istorijskog šarma i najnovije arhitekture, Landmark Residence nudi neponovljivu priliku za luksuzno stanovanje u jednoj od najpoznatijih ulica u Beogradu.
Mapa nije na svim sajtovima precizna i tačna, naziv ulice je ispravan, za sve informacije pozovite agencijski broj
Agencijska provizija: 50.00 % Opis provizije: + PDV
Si deseas más información puedes hablar con Tijana Vukan Property.