Piso de tres habitaciones Todora Mišića Španca, Vranje

€ 130.000
3
60 m²
1
4
Balcón

Nota

Anuncio actualizado el 25/05/2026
Descripción

referencia: NkBwd8v6EPc

Na prodaju luksuzan dvosoban stan u Vranju, uspešno pozicioniran na platformi Booking.com, sa izuzetnim ocenama i stalnom potražnjom tokom cele godine.
Stan se nalazi u neposrednoj blizini hotela Hotel Royal Putnik, jedne od najtraženijih lokacija u gradu, što dodatno doprinosi njegovom investicionom potencijalu.
Ovaj stan predstavlja idealnu priliku kako za udoban porodični život, tako i za sigurnu investiciju kroz izdavanje. Smešten je u mirnom delu grada, a opet na dohvat svih važnih sadržaja.
Potpuno opremljen i moderno uređenFunkcionalan raspored prostorijaKvalitetan nameštaj i tehnika uključeni u cenuKlimatizovan prostorAktivan i uspešan na Booking-u (moguć nastavak izdavanja bez prekida)Već razrađen biznis model izdavanja (odlične recenzije i povrat gostiju)Idealan za kratkoročni najamVisok nivo komfora i privatnostiSigurna investicija sa brzim povraćajem uloženih sredstavaMirno okruženje, a blizina svih bitnih sadržajaBez dodatnih ulaganjaNe propustite priliku da postanete vlasnik stana koji spaja komfor i odličnu lokaciju.
Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas.
Características
Tipología
Piso
Contrato
Venta
Planta
4 planta
Superficie
60 m²
Habitaciones
3
Dormitorios
3
Baños
1
Balcón
Garaje, plazas de aparcamiento
1 en aparcamiento/garaje público
Calefacción
Individual
Aire acondicionado
Individual
Información del precio
Precio
€ 130.000
Precio del m²
2.167 €/m²
Eficiencia energética
  • Estado

    Bueno / Habitable
  • Calefacción

    Individual
  • Aire acondicionado

    Individual
  • Certificación energética

    Exento
Descubre otros ángulos del inmueble
+7
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O