Piso de tres habitaciones Mihaila Avramovića, Dedinje, Belgrado

€ 415.000
3
98 m²
2
Terraza

Nota

Anuncio actualizado el 25/05/2026
Descripción

referencia: EK-1037255

Prodaje se trosoban stan na Dedinju, u ulici Mihaila Avramovića.


Stan se nalazi u autentičnoj i arhitektonski upečatljivoj zgradi koja odiše starogradskim šarmom, elegancijom i diskretnom dozom romantike, što je čini posebno privlačnom za kupce koji traže više od standardne novogradnje. Ukupna površina stana iznosi 98m2, od čega je 86m2 uknjižene stambene površine, dok posebnu vrednost daje prostrana i lepo pozicionirana terasa od 11,66m2, koja je takođe uknjižena i predstavlja pravi mali kutak za uživanje.




Poseban kvalitet ovog stana ogleda se u njegovoj funkcionalnoj organizaciji prostora, kuhinja je prostrana, fizički odvojena i dovoljno komforna da u njenom okviru bude smeštena i trpezarija, što je retkost u savremenoj gradnji, dok je dnevna soba prava, velika dnevna soba, jasno izdvojena kao centralni deo za boravak i opuštanje. Raspored je skladan i obuhvata još i dve komforne spavaće sobe, kupatilo, toalet i izlaz na terasu koja dodatno doprinosi osećaju komfora i privatnosti.


Dodatnu vrednost ovoj nekretnini daje i pripadajući podrum, koji je izuzetno prostran, uredno održavan i poseduje prirodno svetlo, što ga čini veoma funkcionalnim za različite namene, kao i obezbeđeno parking mesto u dvorištu zgrade, što je izuzetna pogodnost za ovu lokaciju.


Zgradi pripada i lepo održavano dvorište koje dodatno doprinosi ukupnom ambijentu i kvalitetu stanovanja. Zgrada je uredna i održavana, uklopljena u mirno i zelenilom bogato okruženje, dok sama lokacija pruža idealan balans između potpune intime i odlične povezanosti sa svim ključnim sadržajima grada.


Trosoban stan na Dedinju sa terasom, parkingom i podrumom predstavlja kvalitetnu nekretninu za život ili sigurnu investiciju.


Pogledajte i našu ponudu stanova na Dedinju, kao i kompletnu ponudu stanova za prodaju na Savskom vencu.


Posrednička naknada se obračunava prema Opštim uslovima poslovanja agencije DIVIS NEKRETNINE DOO.

Características
Tipología
Piso
Contrato
Venta
Plantas del edificio
3
Superficie
98 m²
Habitaciones
3
Dormitorios
3
Baños
2
Terraza
Garaje, plazas de aparcamiento
1 en aparcamiento/garaje público
Calefacción
Central
Información del precio
Precio
€ 415.000
Precio del m²
4.235 €/m²
Eficiencia energética
  • Estado

    Bueno / Habitable
  • Calefacción

    Central
  • Certificación energética

    Exento
Descubre otros ángulos del inmueble
+19
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O