Piso de dos habitaciones buen estado, primera planta, Gornji Grad, Belgrado

€ 190.656
2
53 m²
1
1
Terraza

Nota

Anuncio actualizado el 25/05/2026
Descripción

referencia: NkRLvZ7tL8J

Stan za prodaju smešten je u najlepšem delu Zemuna u ulici Cara Dušana, u kompleksu Branko Pešić. U neposrednoj blizini se nalazi Gardoš kula, istorijsko jezgro Zemuna i zemunski Kej. Dobra lokacija, blizina centra i saobraćajna povezanost sa svim delovima grada otvara mogućnost da brzo stignete do svih žejenih destinacija ne gubeći previše vremena u saobraćaju.
Stan je ubrzo useljiv, u toku su završni radovi. U izgradnji su korišćeni prvoklasni materijali, uklopljeni tako da štede energiju i novac, a maksimalno pojednostavljuju korišćenje modernih sadržaja.
Kompleks poseduje interno dvorište sa zelenim površinama, ukrasnim biljem i baštenskim mobilijarom, te delom za dečije igralište, rekreaciju i izdvojenim delom za kućne ljubimce.
U neposrednoj blizini kompleksa Branko Pešić nalazi se obdanište, dve osnovne škole, 5 srednjh škola i 6 visokoškolskih ustanova, pošta, dom zdravlja, bolnica, apoteka, opština, sud kao i čitav niz sadržaja svojstvenih urbanom životu.
U toku je tehnički prijem zgrade.
Napomena: stan se kupuje od vlasnika, fizičkog lica.
Características
Tipología
Piso
Contrato
Venta
Planta
1 planta
Plantas del edificio
3
Superficie
53 m²
Habitaciones
2
Dormitorios
2
Baños
1
Terraza
Calefacción
Individual
Aire acondicionado
Individual
Información del precio
Precio
€ 190.656
Precio del m²
3.597 €/m²
Eficiencia energética
  • Año de construcción

    2025
  • Estado

    Bueno / Habitable
  • Calefacción

    Individual
  • Aire acondicionado

    Individual
Descubre otros ángulos del inmueble
+4
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O