Casa unifamiliar Somborski bulevar, Branko Bjegović - Vinik - Gornja Vrežina, Niš

€ 330.000
4
410 m²
2

Nota

Anuncio actualizado el 25/05/2026
Descripción

referencia: NknWDh4LVQ6

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena par minuta hoda od osnovne škole, a nadomak brojnih marketa, pošte, vrtića, autobuskog stajališta. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, a ujedno i na odličnoj lokaciji za obavljanje više poslovnih delatnosti.
Kuća je bruto površine oko 410m2, neto 365m2, u osnovi 137m2, spratnosti prizemlje, sprat i potkrovlje. Nalazi se na placu ukupne površine 3.62ara. Objekat ima tri etaže, koje su povezane unutrašnjim stepeništem i svaka je kao zasebna celina. Prizemlje je u funkciji poslovnog prostora, trenutno izdat, površine 100m2 i kotlarnice. Prvi sprat je kompletno opremljen i odmah useljiv, bez većih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom i spavaćeg degažmana sa tri spavaće sobe i kupatilom. Svaka od navedenih prostorija ima izlaz na terasu. Potkrovlje je sličnog rasporeda prostorija, u sivoj gradnji sa uvedenim elektro, vodovodnim i kanalizacionim instalacijama.
Spoljna stolarija je pvc sa roletnama, postavljen je parket u svim prostorijama, kvalitetna zidna i podna keramika u kuhinji i kupatilu. U kući je postavljeno eg na pelet i struju. Kuća je kvalitetne novije gradnje sa demit fasadom.
Uknjižena, legalizovana, privatana svojina 1/1, moguća je kupovina na kredit.
Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu.
Si deseas más información puedes hablar con Kuća Petrović Prodaja.
Características
Tipología
Casa unifamiliar
Contrato
Venta
Planta
1 planta
Superficie
410 m²
Habitaciones
4
Dormitorios
4
Baños
2
Calefacción
Individual
Información del precio
Precio
€ 330.000
Precio del m²
805 €/m²
Eficiencia energética
  • Estado

    Bueno / Habitable
  • Calefacción

    Individual
  • Certificación energética

    Exento
Descubre otros ángulos del inmueble
+21
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O