Villa indépendante 95 m², bon état, Beška, Inđija

€ 55 000
5
95 m²
1

Remarque

Annonce mise à jour le 25/05/2026
Description

référence: NkDVvwrIiaW

Na prodaju porodična kuća u Beški, ukupne površine 95 m², uknjižena na 55 m², smeštena na placu od 9 ari, širine 8 m.


Kuća je građena od čvrstog materijala (cigla) i odlikuje se kvalitetnom i stabilnom gradnjom. Stambeni prostor sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe i spavaće sobe. Kuhinja sa trpezarijom poseduje zaseban ulaz, dok dodatna soba i ostava takođe imaju odvojen pristup, što pruža funkcionalnost i mogućnost različite organizacije prostora.


U celoj kući razvedeno je centralno grejanje, sa mogućnošću korišćenja čvrstog goriva ili gasa. U sklopu objekta nalazi se i natkrivena terasa/nadstrešnica iz koje se izlazi u zadnje dvorište.


Plac krasi raznovrsno voće – šljive, kajsije, kruške, jabuke, orasi i višnje, što dodatno doprinosi prijatnom i prirodnom ambijentu.


Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za miran porodični život ili beg od gradske gužve. U neposrednoj blizini nalaze se železnička i autobuska stanica, dok je centar Beške udaljen svega oko 20 minuta lagane šetnje.


VIDEO: https://youtube.com/shorts/Wvzr_nrmsPc


Agencijska provizija 2%.

Caractéristiques
Typologie
Villa indépendante
Transaction
Vente
Superficie
95 m²
Chambres/pièces
5
Chambres
5
Bains/douches
1
Chauffage
Collectif
Informations sur les prix
Prix
€ 55 000
Prix au m²
579 €/m²
Efficacité énergétique
  • État

    Bon / Habitable
  • Chauffage

    Collectif
  • Certification énergétique

    Exempt
Découvrez chaque recoin de la propriété
+17
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou