Appartement Živojina Žujovića, Bulbulder - Slavujev Venac, Belgrade

€ 534 600
5
162 m²
1
5
Oui

Remarque

Annonce mise à jour le 25/05/2026
Description

référence: NktVBLjK86W

Uknjižen, 162m2, 5.0, 5/5, penthaus, lift, 3 kupatila, 2 terase, stolarija aluminijum/pvc, granitna keramika, toplotne pumpe, podno grejanje, mogućnost kupovine 2 parking mesta, novogradnja.
Fantastičan stan sa 4 spavaće sobe u prelepoj novoj zgradi sa mermernim ulazom. U izgradnji i opremanju korišćeni su isključivo najkvalitetniji materijali: granitna keramika, unutrašnja vrata sa magnetim bravama, dvobojna alu/pvc stolarija, grejanje na toplotne pumpe podno grejanje, vrhunska rasveta.
Stan ima veliki dnevni boravak od 60m2 sa koga se izlazi na terasu sa ogradom od kovanog gvožđa na kojoj su ugrađeni grejači za topljenje snega, master spavaća sa sopstvenim kupatilom, 3 spavaće sobe sa izlazom na još jednu terasu i još 2 kupatila.
Povrat PDV - a za kupce prvog stana!

Agencijska provizija 2%
Agent: Uroš Jovanović br. licence 594
Art nekretnine d.o.o. Beograd.
Reg. br. 339.
011/26-20-734 .
Caractéristiques
Typologie
Appartement
Transaction
Vente
Étage
5 étage
Étages du bâtiment
5
Ascenseur
Oui
Superficie
162 m²
Chambres/pièces
5
Chambres
5
Bains/douches
1
Informations sur les prix
Prix
€ 534 600
Prix au m²
3 300 €/m²
Efficacité énergétique
  • État

    Nouveau / En construction
  • Certification énergétique

    Exempt
Découvrez chaque recoin de la propriété
+16
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou