Appartement 2 chambres bon état, Centar - Skupština - Terazije, Belgrade

€ 600/mois
2
55 m²
Non

Remarque

Annonce mise à jour le 29/06/2026
Description

référence: 45068

Izdaje se potpuno renoviran i neuseljavan stan površine 55 m2 na jednoj od najlepših i najautentičnijih lokacija u centru Beograda - Kosančićevom vencu. Smešten u zgradi pod zaštitom Zavoda za zaštitu spomenika kulture, ovaj stan predstavlja idealan spoj istorijskog ambijenta, mira i urbanog načina života.
Stan se nalazi u suterenu, dvostrano je orijentisan i zahvaljujući kvalitetnoj renovaciji pruža visok nivo komfora. Tokom renoviranja zamenjene su kompletne elektroinstalacije, postavljeni novi parketi, keramika, sanitarije i savremena tehnika, dok električno podno grejanje obezbeđuje prijatnu temperaturu tokom cele godine.
Funkcionalan raspored obuhvata kuhinju, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, prostranu dnevnu sobu površine 21 m2 koja po potrebi može biti reorganizovana i pregrađena kako bi se dobila dodatna prostorija, manju sobu, kao i trpezarijski deo sa velikim predsobljem. Stan poseduje pripremljenu internet infrastrukturu sa čak devet gigabitnih mrežnih portova i IPTV priključkom, što ga čini pogodnim i za poslovne namene.
Posebna vrednost ove nekretnine je izuzetna lokacija. U neposrednoj blizini nalaze se Knez Mihailova ulica, Kalemegdan, Beton hala i Beograd na vodi, dok park sa pogledom na Savu i Brankov most pruža jedinstven ambijent za odmor i uživanje. Uprkos centralnoj poziciji, stan je veoma miran i zaštićen od gradske buke.
Nekretnina je pogodna kako za stanovanje, tako i za ordinaciju, kancelariju, arhitektonski studio, IT kancelariju ili druge mirne poslovne delatnosti.
Cena zakupa iznosi 600 eura mesečno za nenamešten stan, odnosno 700 eura mesečno za potpuno opremljenu varijantu sa novim nameštajem.
Depozit je obavezan u visini jedne mesečne zakupnine.
Za više informacija i razgledanje kontaktirajte nas. GREJANJE - Podno, sprat SU/4, INTERFON, VIDEO NADZOR.Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine.ID oglasa: 45068
Caractéristiques
Typologie
Appartement 2 chambres
Transaction
Location
Étages du bâtiment
4
Ascenseur
Non
Superficie
55 m²
Chambres/pièces
2
Balcon
Non
Informations sur les prix
Prix
€ 600/mois
Prix au m²
11 €/m²
Détails des coûts
Caution
Non indiquée
Efficacité énergétique
  • État

    Bon / Habitable
  • Certification énergétique

    Exempt
Découvrez chaque recoin de la propriété
+24
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou