Villa indépendante 171 m², à rénover, Zlatibor, Čajetina

€ 320 000
5
171 m²
Terrasse

Remarque

Annonce mise à jour le 25/05/2026
Description

référence: NkqhC0uu214

Ekskluzivan enterijer,Miran kraj,Namešteno,Opremljena kuhinja,Plaćen komunalni doprinos,Plaćen priključak struje,Plaćen priključak vode,Pogled na planine,Pogled panoramski,Prilaz - asfaltirani,Projektna dokumentacija,Uređena okućnica,Velika terasa,Zasebni ulaz u objekat
Vila Čigota Lux kuća
Izuzetno lepa i luksuzna kuća u parku prirode, nedaleko od samog vrha Čigote..
Jedinstvena nekretnia na Zlatiborskom okrugu po kvalitetu, enterijeru, eksterijeru, nestvarnom okruženju, ovu vilu izdvaja iz celokupne ponude kao najbolju.
Vila je rađena od sibirskog ariša. Sibirski ariš je najbolji izolator i naučno dokazano prirodni antioksidant. Vila je projektovana po ruskom modelu u Moskvi i kao takva i izgrađena.. Lepota prirode koja okružuje ovaj jedinstveni objekat je najlepša na prostorima naše zemlje..
Enterijer je visoke luksuzne Premijum klase..
Četiri spavaće sobe, prelepi dnevni boravak sa kaminom i čarobnim pogledom na pejzaž su užitak i uspomena za sva veremena.
Za više informacija..
Kontakt: Menadžer prodaje Tanja Krstić br.lic.481
mom 060 525 22 27
meil krstic.tanja@gmail.com
Caractéristiques
Typologie
Villa indépendante
Transaction
Vente
Superficie
171 m²
Chambres/pièces
5
Chambres
5
Terrasse
Oui
Box, places stationnement
1 dans garage/box
Chauffage
Collectif
Informations sur les prix
Prix
€ 320 000
Prix au m²
1 871 €/m²
Efficacité énergétique
  • Année de construction

    2021
  • État

    À rénover
  • Chauffage

    Collectif
  • Certification énergétique

    Exempt
Découvrez chaque recoin de la propriété
+8
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou