Appartement 4 chambres neuf, deuxième étage, Kalenić - Slavija - Cvetni Trg, Belgrade

€ 639 000
4
142 m²
2
2
Oui
Balcon
Terrasse

Remarque

Annonce mise à jour le 25/05/2026
Description

référence: EK-97753

Prodaja novog, luksuznog stana  na ekskluzivnoj lokaciji na Vracaru - 142m2


Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik luksuznog stana od 142m², smeštenog na jednoj od najlepših i najpoželjnijih lokacija na Vračaru, u samom srcu Beograda. Ovaj prostrani stan idealan je za sve koji žele da uživaju u vrhunskom komforu, luksuzu i savremenom dizajnu, a ujedno i da žive u blizini svih ključnih sadržaja, restorana, kafića i kulturnih tačaka grada.


Ključne karakteristike:

Površina stana: 142 m²

Broj soba: 3 prostrane spavaće sobe

Dnevni boravak: Veliki i svetao prostor za opuštanje, idealan za porodične trenutke

Kuhinja i trpezarija: Moderna i funkcionalna, sa prostorom za svaki detalj

Kupatila: Dva luksuzna kupatila sa visokokvalitetnim sanitarnim uređajima i toalet


Dvorište i atrijum: Prelep vrt sa više od 130 m², savršeno za privatne trenutke u mirnom okruženju


Ovaj stan je smešten u novoj, savremeno građenoj zgradi sa vrhunskom izolacijom, kako termalnom, tako i hidroizolacionom. Spoljni zidovi su zaštićeni visoko kvalitetnim termo i hidroizolacionim materijalima, dok je krovni pokrivač od limenih panela.

Elegantan spoj kamena, cigle i stakla na fasadi objekta savršeno se uklapa u arhitekturu ovog prestižnog beogradskog naselja.

 

 Objekat je opremljen sa visokim standardima – betonirano stepenište, luksuzno završene hodnike sa granitnim pločama i video nadzorom, kao i liftovima kapaciteta 6 osoba. Ulaz je siguran, sa električnim bravama i video interfonima.


Stan je projektovan sa pažnjom na svaki detalj – malterisanje, gletovanje i bojenje zidova kvalitetnim bojama, dok su podovi obloženi zvučnom i hidroizolacijom, sa visokokvalitetnim trostrukim parketom od hrasta. Kupatila su obložena luksuznim italijanskim pločicama Atlas Concorde, a prostorije su opremljene sanitarijama prve klase.


Stan je opremljen savremenim sistemom grejanja i hlađenja putem toplotnih pumpi, koji omogućava optimalnu temperaturu tokom cele godine.


Stan je opremljen sa visokim bezbednosnim standardima – protivprovalnim vratima, sigurnosnim staklima, video nadzorom i interfonima sa mogućnošću otvaranja vrata električnim bravama.

Visina plafona-280 cm, što stanu daje dodatnu prostranost i svetlost.


Lokacija:

Stan se nalazi na Vračaru, jednom od najpoželjnijih i najprestižnijih delova Beograda, sa odličnim pristupom svim ključnim tačkama grada. Udaljen je samo nekoliko minuta pešice od najlepših parkova, restorana, kafića, prodavnica i kulturnih centara. Savršen spoj urbanog života i privatnosti.




Ovaj luksuzni stan na Vračaru predstavlja savršen izbor za sve koji žele da žive u modernom, prostranom domu sa visokim standardima kvaliteta. Sa privatnim dvorištem, atrijumom, vrhunskom opremom i tehnologijom, kao i sjajnom lokacijom u centru Beograda, ovaj stan je prava oaza u urbanom okruženju.

Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Dubravka Dragutinovic.
Caractéristiques
Typologie
Appartement
Transaction
Vente
Étage
2 étage
Ascenseur
Oui
Superficie
142 m²
Chambres/pièces
4
Chambres
4
Bains/douches
2
Balcon
Oui
Terrasse
Oui
Box, places stationnement
1 dans garage/box
Chauffage
Collectif
Climatisation
Autonome
Informations sur les prix
Prix
€ 639 000
Prix au m²
4 500 €/m²
Efficacité énergétique
  • État

    Nouveau / En construction
  • Chauffage

    Collectif
  • Climatisation

    Autonome
  • Certification énergétique

    Exempt
Découvrez chaque recoin de la propriété
+10
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou