Četverosobni stan Save Maškovića, Trošarina, Beograd

€ 320.000
4
88 m²
1
5
Da
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 25. 05. 2026.
Opis

This description has been translated automatically and may not be accurate

referenca: NkLk-rHW0Fo

Optimist nekretnine vam nude luksuzan troiposoban stan u Ulici Save Maškovića.
Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, površine je 88 m, grejanje je centralno (CG), uknjižen je i odmah useljiv, što ga čini idealnim za porodični život ili kao sigurnu investiciju.

Raspored prostorija je pažljivo osmišljen tako da pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Sastoji se od prostranog hodnika, moderno uređene kuhinje sa trpezarijom koja je povezana sa svetlim i komfornim dnevnim boravkom, tri spavaće sobe koje pružaju mir i privatnost, kupatila, odvojenog toaleta, ostave i dve terase koje dodatno obogaćuju prostor.

Stan je odlično orijentisan, sa puno prirodne svetlosti tokom celog dana, a kvalitetna gradnja i raspored prostorija omogućavaju udoban i prijatan boravak.

U neposrednoj blizini zgrade nalaze se svi sadržaji potrebni za savremen i lagodan život škole, vrtići, prodavnice, supermarketi, apoteke, parkovi i rekreativne površine, dok je saobraćajna povezanost odlična, što omogućava brz i lak pristup svim delovima grada.

Za svaku preporuku!

Hvala što ste odvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 2%
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
5 kat
Katovi zgrade
7
Dizalo
Da
Površina
88 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
4
Kupaonice
1
Terasa
Da
Grijanje
Samostalno
Klimatizacija
Samostalno
Informacije o cijeni
Cijena
€ 320.000
Cijena po m²
3.636 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Grijanje

    Samostalno
  • Klima uređaj

    Samostalno
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+11
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili