Jednosobni stan novo, prvi kat, Brus

€ 184.907
1
39 m²
1
1

Bilješka

Oglas ažuriran 25. 05. 2026.
Opis

This description has been translated automatically and may not be accurate

referenca: NkxgmTiXOvI

Sky Loft je tip stana čija je dominantna karakteristika odličan pogled preko jednog zida koji je u punom staklu, bez pregradnih zidova, tako da je ceo apartmanotvoren ka nebu. Ovaj tip stanova uglavnom se gradi u visokim zgradama, međutim Kopaonik pruža bolji pogled nego bilo koji neboder.
Sky Loft apartmani su upravo na istočnoj strani objekata, odakle se pruža najlepši pogled, jugoistočno na Pančićev vrh, a istočno na obronke Kopaonika, na Jastrebac, i dalje. Kvadratura varira od 35m2 do45m2, a svi apartmani imaju izduženuformu, sa ulazom na jednom kraju i prozorom preko kompletnog zida na suprotnom kraju. U prvom delu apartmana su kuhinja i kupatilo, u središnjem delu bračni krevet,a najbliže prozoru je dnevni boravak, dovolino prostran da se u njega smeste garnitura za sedenje, trpezarijski sto i radni sto.
Sky Loft apartmani se prodaju u potpunosti namešteni, svi ostali apartmani se prodaju sa ugradnim elementima u kuhinji, bez bele tehnike i ugradnim ormarima, sa mogućnošću doplate da budu namešteni.
Apartman A1103 je 38,73m2grejne površine, sa pripadajućom zelenom površinom od 9,9m2.
Sky Loft je tip apartmana koji je najlakše iznajmiti, čime se ubrzava povrat investicije.
Ako želite znati više, možete razgovarati s Marija Đurić.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
1 kat
Katovi zgrade
6
Površina
39 m²
Prostorije
1
Spavaće sobe
1
Kupaonice
1
Grijanje
Centralno
Informacije o cijeni
Cijena
€ 184.907
Cijena po m²
4.741 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2024
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Grijanje

    Centralno
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+7
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili