Bilocale Bulevar Vudroa Vilsona, Senjak - Bara Venecija, Belgrado

€ 341.888
2
62 m²
1
2
Terrazzo

Nota

Annuncio aggiornato il 25/05/2026
Descrizione

riferimento: NkZg1mNSTom

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Lena, koja se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu uz reku, park i sadržaje koji život čine jednostavnijim i prijatnijim.

Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, toaleta, vešernice i terase.

U neposrednoj blizini su reka Sava, Promenada, Galerija, budući Gastro pijac, škola, ali i pešački most koji vodi ka Novom Beogradu sa jedne strane i pasarela za pešake ka Senjaku, sa druge strane.

Jedan od najupečatljivijih elemenata je ekskluzivni bazen i spa centar smešten na mostu, koji arhitektonski povezuje BW Lena i BW Hudson. Ovaj jedinstveni koncept, prvi takve vrste u okviru Belgrade Waterfront-a, donosi potpuno novo iskustvo opuštanja.
Za one koji biraju aktivan stil života, na raspolaganju je moderno opremljena teretana, idealna za jutarnji trening ili večernju rekreaciju.

Prodaja stanova Beograd na vodi, bez posredničke nadoknade za kupce!
Placanje na 7 rata koje prate faze gradnje. Očekivano useljenje kraj 2028. godine

Prodaja stanova, stanovi Beograd na vodi, Beograd na vodi stanovi, Belgrade Waterfront apartments, Продажа квартир в Белградe
Caratteristiche
Tipologia
Appartamento
Contratto
Vendita
Piano
2 piano
Piani edificio
25
Ascensore
Superficie
62 m²
Locali
2
Camere da letto
2
Bagni
1
Terrazzo
Box, posti auto
1 in box privato/box in garage
Riscaldamento
Autonomo
Climatizzazione
Autonomo
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 341.888
Prezzo al m²
5.514 €/m²
Efficienza energetica
  • Stato

    Nuovo / In costruzione
  • Riscaldamento

    Autonomo
  • Climatizzatore

    Autonomo
  • Certificazione energetica

    Esente
Scopri ogni angolo dell'immobile
+8
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure