Trilocale Đorđa Vajferta, Kalenić - Slavija - Cvetni Trg, Belgrado

€ 3.000/mese
3
145 m²
2
Terrazzo

Nota

Annuncio aggiornato il 25/05/2026
Descrizione

riferimento: EK-1018285

Izdaje se moderno opremljen stan površine 145 m², smešten u mirnoj ulici na Neimaru, u ulici Đorđa Vajferta.


Stan odlikuju funkcionalan raspored, savremen enterijer i velika količina prirodnog svetla. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe, dva elegantno uređena kupatila, kuhinje i velike terase koja pruža prijatan prostor za odmor. Uz stan dolaze i dva garažna mesta.


Nekretnina je kompletno opremljena smart home sistemom koji omogućava jednostavno upravljanje funkcijama stana, dok moderna toplotna pumpa obezbeđuje efikasno grejanje i hlađenje tokom cele godine.


Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, Hrama Svetog Save, Čubure, Slavije i parka Ćirila i Metodija. U okruženju su škole, vrtići, supermarketi, apoteke, restorani, kafići i teretane, dok odlična povezanost gradskim prevozom omogućava brz pristup svim delovima grada.


Mirna ulica i centralna pozicija čine ovu nekretninu idealnim izborom za one koji traže luksuz, komfor i kvalitet života u srcu Vračara.


Mirna lokacija, savremena oprema i odlična organizacija prostora čine ovaj stan idealnim izborom za udoban život na Vračaru.


Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o.

Caratteristiche
Tipologia
Appartamento
Contratto
Affitto
Piani edificio
3
Superficie
145 m²
Locali
3
Camere da letto
3
Bagni
2
Terrazzo
Box, posti auto
1 in box privato/box in garage
Riscaldamento
Autonomo
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 3.000/mese
Prezzo al m²
21 €/m²
Dettaglio dei costi
Cauzione
Non indicata
Efficienza energetica
  • Stato

    Ottimo / Ristrutturato
  • Riscaldamento

    Autonomo
  • Certificazione energetica

    Esente
Scopri ogni angolo dell'immobile
+6
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure