Bilocale Milorada Miškovića, Jajinci, Belgrado

€ 550/mese
2
55 m²
1
3
Terrazzo

Nota

Annuncio aggiornato il 26/05/2026
Descrizione

riferimento: EK-1018365

Kod Paunovog brega , na Banjici u ponudi je stan u novogradnji kompletno namešten,potpuno nov i neuseljivan.Mogućnost useljenja već od 1.6.


Od prostorija ima predsoblje sa prostorom za odlaganje, dnevni boravak sa moderno opremljenom kuhinjom i trpezarijom, sa izlazom na terasu sa otvorenim pogledom na sumu ,odvojena spavaća soba i kupatilo.


Grejanje je na struju etažno ima i LG inverter klima. Stan se izdaje za 550 evra mesečno,a postoji mogućnost doplate za spoljno parking mesto odmah kod ulaza 50e. Obavezan je depozit u visini jedne mesečne kirije.


Izdaje se na minimum godinu dana. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci i pusaci. Stan površine 55 m² odlikuje se funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim materijalima i pažljivo biranim nameštajem koji pruža visok nivo komfora,od tehnike Bosch ugradna ploča,rerna,sudomasina,mašina za veš,Samsung susilica i frižider,LG televizor 55 inča,klima,ariston bojler, internet i eon paket SBB,sve je nekorišćeno i spremno za prvo useljenje. Zgrada poseduje lift. Stan je u potkrovlju zgrade koja ima 3 sprata. 

Caratteristiche
Tipologia
Appartamento
Contratto
Affitto
Piano
3 piano
Piani edificio
3
Ascensore
Superficie
55 m²
Locali
2
Camere da letto
2
Bagni
1
Terrazzo
Box, posti auto
1 posto auto
Riscaldamento
Autonomo
Climatizzazione
Autonomo
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 550/mese
Prezzo al m²
10 €/m²
Dettaglio dei costi
Cauzione
Non indicata
Efficienza energetica
  • Stato

    Nuovo / In costruzione
  • Riscaldamento

    Autonomo
  • Climatizzatore

    Autonomo
  • Certificazione energetica

    Esente
Scopri ogni angolo dell'immobile
+10
Inserzionista
user male

Privato

Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

user male

Privato