Trilocale Narodnog fronta, Ledine, Belgrado

€ 108.000
3
60 m²
Balcone
Terrazzo

Nota

Annuncio aggiornato il 25/05/2026
Descrizione

riferimento: NkZOqR2AyZo

Surčin, Malinjak, novogradnja,PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur
U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksuAiroportresidence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god.
Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade. Sastoji se od prijemnog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trepezarije, dve spavaće sobe, kupatila, terase i lođe.
Smart sistem, eneretska efikasnost, prvoklasna stolarija, parket i keramika, elektro roletne, sigurnosna vrata, pripadajuće parking mesto, blizina autoputeva E75 i Miloš Veliki, kao i budućeg Expo centra, izuzetne su prednosti predviđenog kompleksa (kompleks predviđa 11 zgrada sa po 2 lamele).
Cena je izražena bez PDV-a. Obzirom da se stambena jedinica vodi kao poslovni prostor, kao i to da je lokacijski idealan zbog blizine samog aerodroma i budućeg Expo centra, za svaku je preporuku pravnim licima.
Agencijska nadoknada iznosi 2%. .
Caratteristiche
Tipologia
Appartamento
Contratto
Vendita
Piani edificio
2
Superficie
60 m²
Locali
3
Camere da letto
3
Balcone
Terrazzo
Box, posti auto
1 posto auto
Riscaldamento
Centralizzato
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 108.000
Prezzo al m²
1.800 €/m²
Efficienza energetica
  • Anno di costruzione

    2024
  • Stato

    Nuovo / In costruzione
  • Riscaldamento

    Centralizzato
  • Certificazione energetica

    Esente
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure