Palazzo - Edificio in Vendita

€ 375.000
550 m²
1

Nota

Annuncio aggiornato il 25/05/2026
Descrizione

riferimento: EK-1045893

Na prodaju poslovno-stambeni objekat na putu Šabac – Obrenovac.


Odličan spoj poslovnog i stambenog prostora na parceli od 20 ari na odličnoj lokaciji u Skupljenu na udaljenosti 17 km od Šapca prema Obrenovcu.


POSLOVNI PROSTOR: Kompletno uređen poslovni prostor sa tri velike hale ukupne površine 550m2 pod jednim krovom. Do hala se nalazi opremljena kancelarija i dva apartmana. Sve je sređeno, PVC stolarija, klima.


STAMBENI PROSTOR: Luksuzno sređena kuća površine od 100m2 nalazi se u istom dvorištu i sastoji se od velike otvorene terase koja je pod krovom kuće, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, pred prostor ispred kupatila, kupatilo.


Kuća je luksuzno sređena, PVC stolarija, podovi su obloženi pločicama visokog kvaliteta, sopstveno centralno grejanje – kotao na električnu energiju, klima, video nadzor.


Ispred kuće je dvorište,zelena površina, lepo uređena, postavljene ljuljaške i klackalice. PLAC: Plac je ograđen, ima širok asvaltni pristup, moguć ulaz kamiona u dvorište sa betonskim platoom. Dve velike kapije do ulice na el. otvaranje.


PREDNOSTI: Objekat je odmah spreman za rad, nema dodatnog ulaganja. Idealan je za proizvodnju, veleprodaju, auto – centar, servis ili.bilo koju drugu delatnost po izboru kupca. Objekat se nalazi na lako prilaznom mestu što predstavlja dodatnu pogodnost.


Cena: 375.000 €


Kontakt telefon: 066/365-542, 063/562-888


Registarski broj agencije: 1090

Caratteristiche
Contratto
Vendita
Tipologia
Palazzo - Edificio
Superficie
550 m²
Locali
1 bagno
Box, posti auto
1 in box privato/box in garage
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 375.000
Prezzo al m²
682 €/m²
Efficienza energetica
  • Stato

    Da ristrutturare
  • Riscaldamento

    Centralizzato
Scopri ogni angolo dell'immobile
+21
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure