Bilocale buono stato, primo piano, Braće Jerković, Belgrado

€ 550/mese
2
46 m²
1
No
Terrazzo

Nota

Annuncio aggiornato il 17/06/2026
Descrizione

riferimento: 45092

Izdaje se kompletno renoviran jednoiposoban stan površine 45 m2, smešten na prvom spratu uredno održavane stambene zgrade na uglu ulica Braće Jerković i Vitanovačke. Zahvaljujući dvostranoj orijentaciji, stan obiluje prirodnom svetlošću tokom celog dana i pruža prijatan ambijent za svakodnevni život.
Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijskim delom, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je namešten i opremljen za udobno stanovanje, a dodatnu vrednost pružaju kvalitetna sigurnosna ulazna vrata sa vrhunskom bravom, klima uređaj, sudomašina, podrum i interfon.
Nalazi se u mirnom, porodičnom okruženju, u neposrednoj blizini marketa, parkova, tržnog centra Voždovac, škola i svih sadržaja potrebnih za kvalitetan svakodnevni život. Lokacija omogućava odličnu povezanost sa ostalim delovima grada, uz brz pristup glavnim saobraćajnicama i linijama gradskog prevoza.
Stan je priključen na sistem centralnog grejanja, što omogućava prijatnu temperaturu tokom zime uz niske troškove električne energije. Mesečne režije su veoma povoljne za ovu lokaciju i kvadraturu.
Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period.
Depozit je obavezan u visini jedne mesečne zakupnine.
Za više informacija i razgledanje kontaktirajte nas. GREJANJE - CG, sprat 1/4, TERASA, INTERFON, VIDEO NADZOR.Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine.ID oglasa: 45092
Caratteristiche
Tipologia
Bilocale
Contratto
Affitto
Piano
1 piano
Piani edificio
4
Ascensore
No
Superficie
46 m²
Locali
2
Balcone
No
Terrazzo
Riscaldamento
Centralizzato
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 550/mese
Prezzo al m²
12 €/m²
Dettaglio dei costi
Cauzione
Non indicata
Efficienza energetica
  • Stato

    Buono / Abitabile
  • Riscaldamento

    Centralizzato
  • Certificazione energetica

    Esente
Scopri ogni angolo dell'immobile
+9
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure