Villa unifamiliare 123 m², da ristrutturare, Zlatibor, Čajetina

€ 131.900
3
123 m²
2
Terrazzo

Nota

Annuncio aggiornato il 25/05/2026
Descrizione

riferimento: NkneJQJW2Cp

Na prodaju je prelepa, uknjižena kuća na mirnoj lokaciji Kobilja Glava, savršena za porodičan život, odmor ili rentiranje. Kuća ima 123 m2 i nalazi se na uređenom i ravnom placu od 681 m2, što pruža osećaj privatnosti, prostranosti i potpunog uživanja u prirodi.

Objekat je obložen drvetom, što mu daje jedinstven rustičan šarm, toplinu i prijatnu atmosferu tokom cele godine. Enterijer je svetao i funkcionalno raspoređen.

Na donjoj etaži nalazi se udoban dnevni boravak sa kaminom koji greje i stvara poseban ambijent tokom zimskih meseci, zatim kompletno opremljena kuhinja, trpezarijski deo i jedna spavaća soba. Na galeriji se nalazi druga spavaća soba izdvojena, intimna i idealna za potpuni odmor.

Posebnu prednost predstavlja letnja kuhinja sa ostavom i kupatilom, što omogućava komforno korišćenje dvorišta, druženja, pripremu hrane ili dodatni prostor za goste.

Grejanje je kombinovano na struju i preko kamina, što obezbeđuje udobnost i ekonomičnost tokom cele godine.

Plac od 681 m2 je ravan, uredan i pogodan za vrt, odmor, dečje sadržaje, parking ili buduće proširenje. Okružen je zelenilom i mirom, a pristup kući je lak i komforan tokom svih godišnjih doba.

Kuća je idealna i za stanovanje i za rentiranje, zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, lepom ambijentu i atraktivnoj lokaciji.

Kontakt: Menadžer prodaje

Tanja Krstić br.lic.481

Mob: 060 525 22 27

Meil: krstic.tanja@gmail.com

Agencijska provizija: 2 %
Caratteristiche
Tipologia
Villa unifamiliare
Contratto
Vendita
Piani edificio
1
Superficie
123 m²
Locali
3
Camere da letto
3
Bagni
2
Terrazzo
Box, posti auto
1 posto auto
Informazioni sul prezzo
Prezzo
€ 131.900
Prezzo al m²
1.072 €/m²
Efficienza energetica
  • Stato

    Da ristrutturare
  • Certificazione energetica

    Esente
Scopri ogni angolo dell'immobile
+8
Opzioni aggiuntive

Contatta l'inserzionista

Oppure