Vila familiar Sirogojno, Zlatibor, Čajetina

€ 149.000
4
92 m²
2
Não
Terraço

Nota

Anúncio atualizado em 03/07/2026
Descrição

referência: 2285-6584

U srcu jednog od najlepših i najočuvanijih sela planinske Srbije Sirogojna, u autentičnom ambijentu zlatiborskih pejzaža, na prodaju su četiri etno brvnare, svaka površine 92 m, svaka na zasebnom placu od po 4,5 ari.
Okružene netaknutom prirodom, čistim vazduhom i prepoznatljivim mirom Zlatibora, ove brvnare pružaju jedinstvenu priliku za sve koji traže beg od gradske svakodnevice i povratak istinskim vrednostima života u prirodi. Spoj tradicionalne arhitekture, prirodnih materijala i pažljivo odabrane lokacije stvara ambijent u kojem se lako zaboravlja vreme, a svaki boravak postaje poseban doživljaj.
Posebnu vrednost ovoj ponudi daju odlična pozicija i blizina najpoznatijih zlatiborskih sadržaja i atrakcija, što ove nekretnine čini podjednako pogodnim kako za sopstveni odmor i porodično uživanje, tako i za turističko izdavanje tokom cele godine.
Brvnare se nalaze u završnoj fazi izgradnje, a budući vlasnici imaju mogućnost da završne detalje prilagode sopstvenom ukusu i potrebama, stvarajući prostor koji će u potpunosti odgovarati njihovim željama.
Objekti se grade u skladu sa važećom građevinskom dozvolom, a nakon dobijanja upotrebne dozvole biće moguće njihovo uredno knjiženje, što budućim vlasnicima pruža dodatnu sigurnost i pravnu izvesnost.
Se quiser saber mais, pode falar com Vladan Petrović.
Características
Tipologia
Vila familiar
Contrato
Venda
Andar
Rés-do-chão
Elevador
Não
Superfície
92 m²
Quartos
4
Casas de banho
2
Varanda
Não
Terraço
Sim
Estacionamento, lugares de estacionamento
1 em estacionamento compartilhado
Informações de preço
Preço
€ 149.000
Preço por m²
1.620 €/m²
Eficiência energética
  • Estado

    Novo / Em construção
  • Certificação energética

    Livre
Descubra cada canto da propriedade
+18
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou