Apartamento T2 Dušana Radovića, Mirijevo - Novo Mirijevo, Belgrado

€ 700/mês
2
35 m²
1
Não

Nota

Anúncio atualizado em 03/07/2026
Descrição

referência: 5942

Luksuzno opremljen i kompletno namešten stan u mirnoj ulici na Zvezdari (Dušana Radovića), u dobroj zgradi novije gradnje (2003.) Stan je na pravom visokom prizemlju, sasvim bezbedan. U potpunosti je renoviran 2019. godine, stavljene su nove instalacije, i u kupatilu i u kuhinji, nove pločice, novi hrastov parket, novi PVC prozori visine od poda do plafona, sa komarnicima, kao i kompletan ugradni nameštaj. U poslednjih mesec dana je dodatno renoviran i obnovljen.

Grejanje je na gas, a podno grejanje postoji u hodniku i kupatilu.

Stan je uređen od strane arhitekata i veoma je funkcionalan i svaki deo je maksimalno iskorišćen. Ima puno prostora za odlaganje.

Stan sadrži hodnik sa velikim cipelarnikom, kupatilo sa mašinom za pranje i sušenje veša, kuhinja sa ugradnim uređajima, uključujući i sudomašinu, kao i sakrivenim frižiderom, zatim prostrana dnevna soba sa trpezarijom, sa velikim ogledalom koji prostor čini vizuelno znatno širim. Takođe, stan ima još jednu malu spavaću sobu, sa bračnim krevetom 140x200cm, natkasnom i ugradnom policom (ona se ne vidi na slikama).

Takodje, stan ima i sve potrebne male uredjaje poput fena za kosu, ketlera, tostera, usisivača, pegle, daske za peglanje i slično. Opremljen je kao hotelska jedinica. U poslednjih mesec dana je kupljen sav novi tekstil - jastuci, jorgani, cebad, posteljina, tepih itd.

Takođe, zgrada u svom zadnjem dvorištu ima i bazen koji se koristi samo tokom leta, i isključivo je namenjen stanarima zgrade. Trenutno je aktivan i u korišćenju.

Mesecne režije su otprilike sledeće:

- infostan 3500 - 4000 din.

- gas - leti je oko 800din, a zimi do 5-6000din. maksimalno, ali to se obračunava po potrošnji

- struja - isto po potrosnji (oko 3000 din.)

- internet - 3600 din.

Stan je moguce pogledati od 29.juna 2026.godine. Nakon toga je odmah useljiv. Agencijska provizija 50%
Características
Tipologia
Apartamento T2
Contrato
Renda
Andares do Edifício
3
Elevador
Não
Superfície
35 m²
Quartos
2
Casas de banho
1
Varanda
Não
Aquecimento
Individualizado, alimentado a gás
Ar condicionado
Ar condicionado, frio
Outras características
  • Videofone
Informações de preço
Preço
€ 700/mês
Preço por m²
20 €/m²
Detalhes de custos
Fiança
Não indicado
Eficiência energética
  • Estado

    Novo / Em construção
  • Aquecimento

    Individualizado, alimentado a gás
  • Ar condicionado

    Ar condicionado, frio
  • Certificação energética

    Livre
Descubra cada canto da propriedade
+18
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou