Apartamento T2 Zrenjaninski put, Krnjača - Kotež - Ovča, Belgrado

€ 56.000
2
35 m²
1
3
Terraço

Nota

Anúncio atualizado em 25/05/2026
Descrição

referência: EK-94729

Beoexepert zastupa prodaju odičnog jednoiposobnog stana u Krnjači na Zrenjaninskom putu. Brojnim autobuskim linijama se brzo stiže  u ostale delove grada.


Smešten je na trećem spratu novije, uredno održavane stambene zgrade, građene 2004. godine. 

Kompletno je renoviran 2020. godinE tako da nema potrebe za bilo kakvim ulaganjima. Kvalitena PVC stolarija sa roletnama, na podu laminat i pločice, ET grejanje. Stan je svetao, prozračan i sa otvorenim pogledom. Po strukturi je jednoiposoban a sastoji se od višenamenske sobe (dnevno/kuhinjsko/trpezarijskog prostora), spavaće sobe i kupatila. Stan se bez doplate prodaje delimično namešten.


Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje obilaska ove nepokretnosti.


Agencijska provizija 2 % ( od ugovorene cene )


Ukoliko je ova nekretnina na nekom drugom mestu oglašena sa nižom cenom, koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine, niža cena takođe važi i u našoj ponudi.


Napomena: Obavezno je potpisivanje Ugovora o posredovanju i evidencija o gledanju nepokretnosti sa agencijom.


BEOEXPERT

Características
Tipologia
Apartamento
Contrato
Venda
Andar
3 andar
Andares do Edifício
3
Superfície
35 m²
Quartos
2
Quartos
2
Casas de banho
1
Terraço
Sim
Estacionamento, lugares de estacionamento
1 em estacionamento compartilhado
Aquecimento
Central
Informações de preço
Preço
€ 56.000
Preço por m²
1.600 €/m²
Eficiência energética
  • Ano de construção

    2004
  • Estado

    Muito bom / Remodelado
  • Aquecimento

    Central
  • Certificação energética

    Livre
Descubra cada canto da propriedade
+10
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou