Отдельный дом на одну семью Ulica Smetanina, Dedinje, Белград
€ 1 700 000
707 m²
Терраса
Пометка
добавить
Объявление обновлено 11.06.2026
Описание
ID: EK-1167353
Na prodaju plac površine 507 m² sa postojećim uknjiženim objektom u jednoj od najprestižnijih i najtraženijih ulica na Dedinju – Smetaninoj ulici.
Plac pravilnog oblika, sa frontom od približno 15 m i dubinom od 34 m, predstavlja izuzetnu priliku za izgradnju luksuzne porodične vile ili investicioni projekat na lokaciji koja godinama važi za jednu od najcenjenijih u Beogradu.
Na parceli se nalazi postojeći objekat površine 89 m² u osnovi, sa petosobnim dvoetažnim stanom korisne površine 134 m² i terasom od 16,56 m².
Nekretnina se nalazi u mirnoj rezidencijalnoj zoni okruženoj ambasadama, luksuznim vilama i reprezentativnim stambenim objektima, uz odličnu povezanost sa svim delovima grada.
Ovakve lokacije se retko pojavljuju na tržištu i predstavljaju sigurnu investiciju sa dugoročnom vrednošću.
Если вы хотите узнать больше, вы можете поговорить с Stevan Đapa.