U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

ADVENTIS REAL ESTATE

Broj u Registru posrednika: 114
Poslovni telefon: +381 65 956 1000

Samo sa 3D turom

Ekskluzivna ponuda! 4.0 lux salonski stan, Činovnička kolonija.

22.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

U jednoj od najprestižnijih i najtraženijih rezidencijalnih zona Beograda - Činovničkoj koloniji,  u ulici Koste Jovanovića, prodaje se prelep četvoro...

Cena

420 000 € 3 818 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

Građevinsko zemljište, Mala Ivanča, Sopot - padine Kosmaja. Preporuka!

21.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Srbija

Na prodaju izuzetno lepo zemljište u građevinskom području, u naselju Mala Ivanča, opština Sopot, na prelepim padinama Kosmaja. Idealna prilika za gra...

Cena

55 384 € 1 400 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

39.56 ar

Palilula, Stanoja Glavasa 63m2, stan za zivot ili kancelarijski prostor

18.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Palilula, Beograd, Srbija

Na odlicnoj lokaciji, u ulici Stanoja Glavasa, prodajemo moderan stan od 63m2 koji se trentno koristi kao poslovni prostor. Nalazi se u novijoj zgradi...

Cena

248 000 € 3 937 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²

Luksuzno opremljena kuća u Baćevcu - oaza mira nadomak Beograda. Preporuka!

11.05.2026 | Prodaja | Duplex kuće

Barajevo, Beograd, Srbija

U prelepom i mirnom delu Baćevca, na samo 15 km od Petlovog brda ili 14 km od skretanja pre Ikee, ako se ide autoputem, nalazi se ova posebna kuća koj...

Cena

150 000 € 1 630 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

Premium poslovni prostor za Vaš biznis! Renoviranih 162m2. Preporuka!

21.04.2026 | Prodaja | Kancelarije

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Prodaje se atraktivan, renoviran poslovni prostor u samom srcu Beograda, u ulici Kneza Miloša, u neposrednoj blizini Skupštine i Pionirskog parka. Pr...

Cena

648 000 € 4 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

162 m²

Premium poslovni prostor za vaš biznis! Renoviranih 162 m2. Preporuka!

03.04.2026 | Izdavanje | Poslovna zgrada

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Izdaje se atraktivan, renoviran poslovni prostor u samom srcu Beograda, u ulici Kneza Miloša, u neposrednoj blizini Skupštine i Pionirskog parka. Pro...

Cena

2 500 € 15,43 €/m²

3D tura

Kvadratura

162 m²