AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdavanje,poslovni prostor u Vuka Karadzica,Obilicev venac

12.03.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Obilićev venac, Beograd, Srbija

Izdaje se izuzetno kvalitetan poslovni prostor ukupne povrsine 241m2, koji se nalazi na jednoj od najprestiznijih lokacija u Beogradu, na Obilicevom v...

Cena

3 500 € 14,52 €/m²

3D tura

Kvadratura

241 m²

Dvosoban stan u Vojvode Šupljikca,Vračar

27.01.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Stan se nalazi se na drugom spratu po strukturi je dvosoban, površine 40 m²,odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostora, koji se sastoji od ulaznog...

Cena

750 € 18,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Trosoban luksuzan stan u Makenzijevoj ulici

22.01.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Ovaj trosoban stan površine 72 m² smešten je u srcu Vračara, na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu, u blizini Slavije. Stan se nalazi na prv...

Cena

1 000 € 13,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

Salonski stan idealan kao poslovni prostor

02.03.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Savski trg, Beograd, Srbija

U ponudi je autentičan salonski stan površine 180 m², smešten na prvom spratu, idealan za poslovni prostor. Stan je dugoročno izdavan IT firmi, što p...

Cena

2 990 € 16,61 €/m²

3D tura

Kvadratura

180 m²

Prodaja dvosobnog uknjiženog stana na Lekinom Brdu

02.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Stan se nalazi u kompleksu Merin Hill, pre pet godina je useljen i poseduje kondominijum, sa portirom i celodnevnim video-nadzorom. Sastoji se od ulaz...

Cena

234 000 € 4 875 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Izdavanje dvosobnog stana sa parking mestom na Zvezdari

06.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Cvetkova pijaca, Beograd, Srbija

Na odličnoj lokaciji na Zvezdari izdaje se funkcionalan i svetao stan, sa uključenim parking mestom u cenu. Stan je odmah useljiv i idealan za komfo...

Cena

600 € 12,77 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²