U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

ART NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 339
Poslovni telefon: 0112620734
Mobilni telefon: 0694250288

Samo sa 3D turom
TOP

Dorćol, izuzetna kupovina, mereno 84m2 ID#15155

20.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo odličan trosoban stan, koji svojom funkcionalnošću pruža komoditet porodičnog života. Stan je u srcu gradske lokacije,...

Cena

352 000 € 4 513 €/m²

3D tura

Kvadratura

78 m²

TOP

1.0 stan blizini Autokomande ID#14959

21.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Prodaje se jednosoban stan u neposrednoj blizini Autokomande, na odličnoj i traženoj lokaciji. Stan je u izvornom stanju što pruža priliku za adaptac...

Cena

143 000 € 3 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²

TOP

Konjarnik, 45m2 ID#14739

21.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Konjarnik, Beograd, Srbija

Uknjižen, 1.0, 45m2, III/V, lift, CG, terasa. Odličan, uknjižen u izvornom stanju jednosoban stan, 45m2 na trećem spratu od ukupno pet, nedaleko od u...

Cena

152 600 € 3 391 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

TOP

Vračar, 1.0 stan, 41m2, terasa ID#14672

21.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Mogućnost adaptacije po želji. Stan u izvornom stanju, idealan za renoviranje i prilagođavanje vašim potrebama. Prelep, otvoren pogled, sunčan i prija...

Cena

168 000 € 4 098 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

TOP

Centar, Palmotićeva, renoviran, 34 m2 ID#14353

21.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Potpuno renoviran, jednosoban stan u Palmotićevoj ulici, idealna prilika za život ili investiciju. Atraktivna lokacija je jedna od najvećih prednost...

Cena

120 000 € 3 529 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

TOP

Nova zgrada, 32m2, useljivo odmah ID#14217

21.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Konjarnik, Beograd, Srbija

Stan u novoj zgradi (2023.), renomiranog investitora, na dobroj poziciji blizu okretnice tramvaja na Bulevaru Kralja Aleksandra. Jednosoban po strukt...

Cena

135 000 € 4 219 €/m²

3D tura

Kvadratura

32 m²