U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

ART NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 339
Poslovni telefon: 0112620734
Mobilni telefon: 0694250288

Samo sa 3D turom
TOP

Centar, Durmitorska, namešten, 108m2 ID#11963

18.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Palata pravde, Beograd, Srbija

Uknjižen, namešten, 3.5, 108m2, cg, 7/7, lift, podrum, dve terase. Na odličnoj lokaciji, u Durmitorskoj ulici, u neposrednoj blizini Palate pravde i...

Cena

400 000 € 3 704 €/m²

3D tura

Kvadratura

108 m²

TOP

Medaković 3, Borivoja Stevanovića, 94m2 ID#11580

18.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Medaković III, Beograd, Srbija

Uknjižen troiposoban stan od 94m2 građevinske površine, na prvom spratu od 6.spratova, lođa i terasa, 2 lifta, cg, topla voda, klima, interfon, inte...

Cena

259 000 € 2 755 €/m²

3D tura

Kvadratura

94 m²

TOP

Stan u srcu Gornjeg grada ID#14904

20.05.2026 | Prodaja | Garsonjera

Zemun (Gornji grad), Beograd, Srbija

Prodaje se uknjižen stan površine 38 m² u srcu Gornjeg grada u Zemunu. Stan se nalazi u prizemlju stambene kuće sa samo dva stana, što garantuje priva...

Cena

75 000 € 1 974 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

TOP

Izuzetan, luks stan na Obilićevom vencu ID#14675

20.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Obilićev venac, Beograd, Srbija

Luksuzan dupleks na Obilićevom vencu. Donji nivo: predsoblje, velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Gornji nivo: če...

Cena

549 000 € 4 007 €/m²

3D tura

Kvadratura

137 m²

TOP

4.0 stan(2u1),117m2,BW Lumia,Top Biznis ID#14632

20.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Prodaje se ultra moderan LUX 2u1 – 4.0 stan,114,19 m2 (terasa 5m2) sa pogledom na park, reku Savu, Kulu Beograd i TC Galerija. Arhitektonski podeljen...

Cena

497 000 € 4 248 €/m²

3D tura

Kvadratura

117 m²

TOP

Savska, 4.0, 99m2, uknjižen ID#14513

20.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Četvorosoban stan, površine 99m2, dvostrano orijentisan (dnevna soba ka Beogradu na vodi, a spavaće sobe ka parku). Stan se nalazi na 1. spratu zgrade...

Cena

380 000 € 3 838 €/m²

3D tura

Kvadratura

99 m²