BEBA REAL ESTATE

Broj u Registru posrednika: 1558

Samo sa 3D turom
TOP

Penthouse - 5.0 - garaza - terasa 30m2

23.06.2025 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

<p><strong>Na krovu grada</strong></p> <p>Izrazito komforan dvospratni stan, čija se velika kvadratura preliva i na pozama&scaron;nu terasu i tako nu...

Cena

2 300 € 10,13 €/m²

3D tura

Kvadratura

227 m²

TOP

Izdavanje luksuznih stanova na Vracaru / SAUNA / 2 GARAZNA - Kalenic

10.04.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

<p>Crno-bela kombinacija, kao smoking ili haljina za dodelu Oskara, pokoji zlatkasti detalj umesto nakita i mno&scaron;tvo svetlucavih povr&scaron;ina...

Cena

2 500 € 10,42 €/m²

3D tura

Kvadratura

240 m²

TOP

Izdavanje luksuznih stanova na Vracaru - 3.0 - MUTAPOVA

16.10.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

<p>Luksuzno opremljen stan sa terasom, prostran i svetao, udoban, moderno namesten, nov, neuseljivan, nalazi se u novoj zgradi sa garažom&nbsp; i auto...

Cena

2 000 € 17,54 €/m²

3D tura

Kvadratura

114 m²

TOP

Izdavanje luksuznih stanova na Vracaru / 3.0 / garaza

31.10.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

<p><strong>Zemljano i vatreno</strong></p> <p>&nbsp;</p> <p>Ovaj živopisan vračarski stan ostavlja razigran i teatralan utisak, ali u isto vreme i u...

Cena

1 300 € 15,29 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²

TOP

Exclusive - Brand new - 2 bedroom - garage

26.03.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

<p>Kompletno nov, dizajnerski projektovan stan u okviru kompleksa Beograd na vodi<strong>, zgrada Simfonija.</strong></p> <p><strong>Uz stan ide i Ga...

Cena

1 700 € 23,61 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

TOP

Glamurozan, savremen, jedinstven / novogradnja/ garaza - Kalenic

22.05.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p><strong>Ko se boji boja jo&scaron;</strong></p> <p>&nbsp;</p> <p>Impresivna kvadratura, ali i kubatura stana. Visoki stakleni zidovi uokviruju pr...

Cena

2 350 € 11,24 €/m²

3D tura

Kvadratura

209 m²