BEOEXPERT

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 991
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: 060 30 08 131

Samo sa 3D turom

BEZ ULAGANJA

03.03.2026 | Prodaja | Garsonjera

Borča II, Beograd, Srbija

<p>Nudimo Vam izuzetnu, prostranu garsonjeru u naselju Borča, Palilula.</p> <p>Sme&scaron;ten je na drugom spratu četvrosospratne kvalitetne zgrade,...

Cena

62 000 € 2 138 €/m²

3D tura

Kvadratura

29 m²

SAMOSTOJEĆA - ZA PREPORUKU

01.03.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Ostružnica, Beograd, Srbija

<p>Beoexpert ekskluzivno prodaje samostojeću kvalitetnu, komfornu, komplento sređenu kuću u Ostružnici, op&scaron;tina Čukarica, na svega 10-ak min vo...

Cena

190 000 € 950 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²

MAGACINSKO POSLOVNI PROSTOR

23.02.2026 | Izdavanje | Magacin

Jajinci, Beograd, Srbija

<p>Beoexpert zastupa izdavanje poslovno magacinskog prostora u Jajincima, op&scaron;tina Voždovac.</p> <p>Nalazi se u prizemlju vi&scaron;espratne po...

Cena

450 € 4,74 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

CERAK - JEDNOSOBAN

16.02.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Cerak, Beograd, Srbija

<p>Beoexepert zastupa prodaju stana na Ceraku, Čukarica.</p> <p>Sme&scaron;ten je u polusuterenu, bez vlage, uredno održavan i svetao. Funkcionalnog...

Cena

56 000 € 1 514 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

EXTRA LUX

12.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Kneževac, Beograd, Srbija

<p>Beoexpert zastupa prodaju ekskluzivne nekretnine u Rakovici, naselje Kneževac.</p> <p>Zgrada je locirana uz glavnu ulicu i u blizini je sve potreb...

Cena

146 500 € 1 665 €/m²

3D tura

Kvadratura

88 m²

KUĆA SA LOKALOM

07.12.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Retenzija, Beograd, Srbija

<p>BEOEXPERT ekskluzivno zastupa prodaju odlično locirnog stambeno poslovnog objekta.</p> <p>Lociran je u naselju Retenzija na samoj granici Zemuna i...

Cena

150 000 € 1 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²