BILDING NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 365
Poslovni telefon: 065 83 31 531
Mobilni telefon: 065 83 31 531

Samo sa 3D turom

BW,izdaje se lux studio sa garažom ID#19306

15.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Luksuzan studio u Beogradu na vodi. Nikada useljen. U neposrednoj blizini skole Isidora Sekulic.Cena stana sa parking mestom je 1000 evra. Agencijska...

Cena

900 € 27,27 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Vojvode Vlahovića,nov,moderan,useljiv ID#19305

15.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Izdaje se lep,moderan,manji dvosoban stan u novogradnji,u Predraga Tomića.Odmah useljiv.Poseduje parking mesto.Grejanje je podno,niski troškovi,infost...

Cena

400 € 8,51 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Đeram,Marka Oreškovića,manji dvosoban ID#818995

15.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Đeram pijaca, Beograd, Srbija

Odličan stan na 20m od Bulevara,na 1. spratu novije zgrade, stan je orijentisan ka unutrašnjosti zgrada i ne gleda na ulicu.Spavaca odvojena, dnevna s...

Cena

500 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Izdaje se manji stan preko puta Lidla ID#248

15.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Bežanijska kosa I, Beograd, Srbija

Izdaje se manji jednosoban stan u Partizanske avijacije preko puta Lidla.Ne izdaje se stranim državljanima.Bez kućnih ljubimaca i nepušaču.Stan nema t...

Cena

400 € 11,43 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

Vračar,kod Hrama,za poslovni prostor ID#13598

14.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Izdaje se stan kod Hrama Svetog Save, isključivo za poslovni prostor. Stan ima 3 kancelarije, plus mali dnevni boravak, kupatilo, opremljenu kuhinju,...

Cena

900 € 12,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

73 m²

Južni bulevar,3.0,renoviran ID#19304

14.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Južni bulevar, Beograd, Srbija

Izdaje se renoviran manji trosoban stan u Južnom bulevaru bliže Autokomandi.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.

Cena

800 € 14,29 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²