BILDING NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 365
Poslovni telefon: 065 83 31 531
Mobilni telefon: 065 83 31 531

Samo sa 3D turom

Požarevačka,kod Kalenić pijace ID#19310

16.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Izdaje se stan na Vračaru (25m²) ,odlična lokacija, u mirnoj ulici blizu Kalenić pijace i Bulevara. Stan je na 2.spratu, zgrada ima 4 sprata. Renovira...

Cena

450 € 18 €/m²

3D tura

Kvadratura

25 m²

Blok 30,manji 1.5 stan,prizemlje ID#19309

17.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 30 (B92), Beograd, Srbija

Namešten stan u prizemlju, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, spavaća soba, renovirano, CG, optički internet u zgradi, miran kraj, uređeno zelenilo, bliz...

Cena

500 € 16,13 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

Izdaje se lep,svetao stan u Dimitrija Tucovića ID#19308

18.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Gradska bolnica, Beograd, Srbija

Izdaje se lep,svetao stan u Dimitrija Tucovića,bliže Gradskoj bolnici,odmah useljiv.Grejanje je na TA peći.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska...

Cena

600 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Blok 70a,Omladinskih brigada,2 spavaće sobe ID#19307

15.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 70a, Beograd, Srbija

Izdaje se funkcionalan stan za porodicu u bloku 70a, blizu Save.Ima dve spavaće sobe,terasu.Odmah useljiv.Pet friendly. Agencijska provizija 50% od pr...

Cena

850 € 11,49 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²

Airport Garden,nov,lux studio ID#19236

16.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Kompletno opremljen stan za izdavanje, smešten u novoizgrađenom kompleksu Airport Garden odmah pored Airport City-ja, na fantastičnoj lokaciji koja pr...

Cena

700 € 21,88 €/m²

3D tura

Kvadratura

32 m²

Đeram,Marka Oreškovića,manji dvosoban ID#818995

18.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Đeram pijaca, Beograd, Srbija

Odličan stan na 20m od Bulevara,na 1. spratu novije zgrade, stan je orijentisan ka unutrašnjosti zgrada i ne gleda na ulicu.Spavaca odvojena, dnevna s...

Cena

500 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²