DIVIS NEKRETNINE

Divis nekretnine doo 11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 005
Poslovni telefon: 011 27 51 683
Mobilni telefon: 062 19 16 575

Samo sa 3D turom

Stan za izdavanje na Banovom brdu u Požeškoj, 57m2

14.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Čukarica, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se renoviran stan na Banovom brdu, u Pože&scaron;koj ulici, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ko&scaron;utnjaka, DIF-a i tržnog centra Ad...

Cena

550 € 9,65 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

Dvosoban stan u Zemunu blizu keja i Dunava, 58m2

13.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

<p>Prodaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u ulici Karađorđev trg, na svega nekoliko minuta hoda od Zemuns...

Cena

230 000 € 3 966 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Izdaje se dvosoban stan u centru grada, Cara Dušana, 60m2

13.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se dvosoban stan u centru grada, na drugom spratu uredne i održavane zgrade, u neposrednoj blizini restorana, kafića, prodavnica i svih sadr...

Cena

750 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Renoviran 1.5 stan u Mileševskoj na Vračaru, 34m2

13.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

<p>Prodaje se kompletno renoviran i opremljen stan u salonskoj zgradi na Vračaru, u Mile&scaron;evskoj ulici, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i s...

Cena

137 000 € 4 029 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

Renoviran 3.0 stan kod Partizanovog stadiona, 68m2

12.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Partizanov stadion, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se renoviran i name&scaron;ten trosoban stan u Oblakovskoj ulici, u mirnom delu grada sa odličnom povezano&scaron;ću prema autoputu i centra...

Cena

750 € 11,03 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²

Prodaje se jednosoban stan od 32m² na Dorćolu

12.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

<p>Prodaje se renoviran jednosoban stan povr&scaron;ine 32m&sup2; na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada.</p> <p>Stan je potpuno i temelj...

Cena

175 000 € 5 469 €/m²

3D tura

Kvadratura

32 m²