U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

DIVIS NEKRETNINE

Divis nekretnine doo 11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 005
Poslovni telefon: 011 27 51 683
Mobilni telefon: 062 19 16 575

Samo sa 3D turom
TOP

Renoviran 1.5 stan na Vračaru, Hadži-Đerina, 37m2

20.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

<p>Izdajemo lepo uređen i potpuno renoviran stan povr&scaron;ine 37m&sup2;, sme&scaron;ten u mirnoj i traženoj Hadži Đerinoj ulici, na prvom spratu ur...

Cena

600 € 16,22 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

TOP

Izdaje se nov dvosoban stan, Airport Garden, 55m2

22.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se moderan dvosoban stan u kompleksu Airport Garden, u Bloku 65 na Novom Beogradu.</p> <p>Stan se nalazi na sedmom spratu i potpuno je nov,...

Cena

900 € 16,36 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

TOP

Luks dvosoban stan kod Banjičke šume, 54m2

21.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Banjica, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se luksuzno name&scaron;ten stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u ulici Otokara Ker&scaron;ovanija, u neposrednoj blizini banjičke &scaro...

Cena

750 € 13,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

TOP

Luksuzno opremljen trosoban stan na Savskom vencu, 87m2

20.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Savski venac, Beograd, Srbija

<p>Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan sa pripadajućim podrumom, sme&scaron;ten u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi iz 1990-tih godina,...

Cena

368 000 € 4 543 €/m²

3D tura

Kvadratura

81 m²

TOP

Moderan dvosoban stan u Sunnyville-u, 46m2

20.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan na trećem spratu u modernom stambenom kompleksu Sunnyville u Vi&scaron;njičkoj Banji.</p> <p>Stan se sas...

Cena

550 € 11,96 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

TOP

Svetao dvosoban stan u Profesorskoj koloniji, 47m2

20.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Profesorska kolonija, Beograd, Srbija

<p>Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u Profesorskoj koloniji, u ulici Braće Grim, na jednoj od najmirnijih i najtraženijih lokacija u gradu.</p>...

Cena

192 000 € 4 085 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²