DIVIS NEKRETNINE

Divis nekretnine doo 11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 005
Poslovni telefon: 011 27 51 683
Mobilni telefon: 062 19 16 575

Samo sa 3D turom
TOP

Prodaja četvorosobnog stana na Lekinom brdu, novogradnja, 82m2

07.11.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

<p>Prodajemo odličan četvorosoban stan na Voždovcu, u ulici Maksima Gorkog na Lekinom brdu. Stan se nalazi na petom spratu moderne zgrade iz 2020. god...

Cena

303 400 € 3 700 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²

TOP

Dvosoban stan na Vračaru, 65m2, kod Kalenić pijace

04.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

<p>Na prodaju veliki dvosoban stan od 65m&sup2; na odličnoj lokacijiu u ulici Maksima Gorkog,&nbsp;u neposrednoj blizini čuvene Kalenić pijace. Stan s...

Cena

237 000 € 3 646 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

TOP

Namešten 2.5 stan kod Hrama Svetog Save, 43m2

13.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

<p>Izdaje se moderno uređen, potpuno name&scaron;ten, dvoiposoban stan povr&scaron;ine 43 m&sup2;, sme&scaron;ten u samom srcu Vračara. U neposrednoj...

Cena

700 € 16,28 €/m²

3D tura

Kvadratura

43 m²

TOP

Stan za izdavanje kod Hrama Svetog Save na Vračaru

14.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

<p>Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan povr&scaron;ine 59 m&sup2; na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.</p> <p>Stan se nalaz...

Cena

500 € 8,47 €/m²

3D tura

Kvadratura

59 m²

TOP

Namešten 4.0 stan sa garažom na Lekinom brdu,118m2

14.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

<p>Izdajemo odličan četvorosoban stan na petom spratu novije i moderne zgrade sa liftom, na Lekinom brdu u Vidskoj ulici u neposrednoj blizini crkve.<...

Cena

1 400 € 11,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

118 m²

TOP

Gandijeva, Novi Beograd, 4.0 stan, 104m2, terasa

14.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 64, Beograd, Srbija

<p>Prodaje se četvorosoban stan u Bloku 64, u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa liftom i pre...

Cena

360 000 € 3 462 €/m²

3D tura

Kvadratura

104 m²