EXPERT NEKRETNINE

18000 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 1158
Poslovni telefon: 018 290 350
Mobilni telefon: 061 2222855

Samo sa 3D turom

Na prodaju dvospratna porodičana kuća

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Mediana, Niš, Srbija

Na prodaju porodična kuća na Kalač brdu, površine 360 m2 na parceli od 529 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Sve tri etaže i...

Cena

210 000 € 583 €/m²

3D tura

Kvadratura

360 m²

Izdaje se stan na Paliluli

08.09.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Palilula, Niš, Srbija

Izdaje se stan površine 50m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe,...

Cena

330 € 6,60 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Izdaje se dvosoban stan kod Caira, 65m2

27.03.2023 | Izdavanje | Dvosoban stan

Čair, Niš, Srbija

Izdaje se dvosoban stan u blizini Čaira. Stan se nalazi na visokom prizemlju u stambenoj zgradi bez lifta. Površina stana je 65 m2. Stan je komplet...

Cena

280 € 4,31 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

Trospratna kuća u Durlanu, odlična lokacija, 300 m2, na placu od 373 m2

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Durlan, Niš, Srbija

Na prodaju kvalitetno građena kuća u mirnom delu Durlana, blizu Nišave, prizemlje i dva sprata, plus potkrovlje, lepljena sa jedne str...

Cena

198 500 € 662 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²

Stan sa dve spavaće sobe kod parka Sveti Sava

13.04.2023 | Prodaja | Dvosoban stan

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće so...

Cena

130 000 € 2 097 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Izdaje se nov, neuseljavan stan na Panteleju, 44m2

08.08.2025 | Izdavanje | Jednosoban stan

Pantelej, Niš, Srbija

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Panteleju. Nalazi se na drugom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je komp...

Cena

350 € 7,95 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²