EXTRA HOME

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 364
Poslovni telefon: 011 26 99 359
Mobilni telefon: 065 97 79 776

Samo sa 3D turom

Palilula, pijaca, 2.0s, 39m2, nov, useljiv, uknjižen

18.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Palilulska pijaca, Beograd, Srbija

Stan na izuzetnoj gradskoj lokaciji – Palilulska pijaca / Tašmajdan Nekretnina se nalazi na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, u neposrednoj b...

Cena

200 000 € 5 128 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²

Zemun, Batajnica, 69ar, Pustara, logistički centar

18.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Batajnica, Beograd, Srbija

Zemun, Batajnica, 69ar, Pustara, logistički centar U prilici smno da vam ponudimo građevinsko zemljište koje se nalazi zemljištu na teritoriji obuhva...

Cena

217 000 € --- €/m²

3D tura

Kvadratura

0 m²

Olimp, 0.5s, 28m², novogradnja, LUX

18.05.2026 | Prodaja | Garsonjera

Olimp, Beograd, Srbija

Olimp, 0.5s, 28 m², NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom...

Cena

85 000 € 3 036 €/m²

3D tura

Kvadratura

28 m²

Ledine, na početku, BEZ PROVIZIJE 3.0s, 74m2, NOV,LUX, građevinska dozvola

18.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Ledine, Beograd, Srbija

Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, odmah iza Grand kafe na Ledinama. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u n...

Cena

181 300 € 2 450 €/m²

3D tura

Kvadratura

74 m²

Ada mol, 2.5s, 57 m², novogradnja, LUX

18.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Ada mol, 2.5s, 57 m², novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj...

Cena

179 500 € 3 149 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

Vračar, Vojvode Dragomira, 3.0s, 87m2, lođa, uknjižen

18.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Čubura, Beograd, Srbija

Izuzetna prilika na Vračaru – prostran, svetao i funkcionalan stan u mirnom okruženju Na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, nudimo vam izuz...

Cena

357 000 € 4 103 €/m²

3D tura

Kvadratura

87 m²