FELIX REAL ESTATE

11070 Novi Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 539
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: 062 89 36 234

Samo sa 3D turom
TOP

VRAČAR kod BDP - parking, 2.0 polunamešten

09.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>Za izdavanje - poluname&scaron;ten, dvosoban stan u zgradi novije gradnje, na odličnoj lokaciji, kod Beogradskog dramskog pozori&scaron;ta.</p> <p...

Cena

500 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

TOP

A BLOK – garsonjera sa baštom

10.04.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Novi Beograd Blok 67a, Beograd, Srbija

<p>Za izdavanje &ndash; opremljena garsonjera u popularnom A bloku, grejne povr&scaron;ine 31m2, sa pripadajućom ba&scaron;tom/terasom 18m2.</p> <p>C...

Cena

600 € 19,35 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

TOP

Vračar kod BDP - 2.0 sa parking mestom

10.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

<p>Za izdavanje - name&scaron;ten dvosoban stan u zgradi novije gradnje, na odličnoj lokaciji, kod Beogradskog dramskog pozori&scaron;ta.</p> <p>Uz s...

Cena

700 € 13,21 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

VRAČAR, Koče Kapetana - 3.0 u novogradnji

10.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>Za izdavanje - veoma lep, moderno opremljen stan sa dve spavaće sobe, u novogradnji.</p> <p>Za samca ili par. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Zaku...

Cena

1 300 € 17,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

Miljakovac – 2.0 osunčan stan

08.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Miljakovac I, Beograd, Srbija

<p>Za prodaju - svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji, u Čelebićkoj ulici.</p> <p>Stan se na...

Cena

149 000 € 2 328 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

4.0 lux u zgradi sa bazenom

02.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

<p>Za izdavanje - nov, neuseljavan lux stan sa tri spavaće sobe, opremljen potpuno novim name&scaron;tajem i tehnikom, u Dolce Vita objektu, u kojem s...

Cena

2 200 € 16,92 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²