FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja stana Lion crvena fasada cigla

08.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Lion, Beograd, Srbija

Odličan, sveta stan u najlepšem delu Liona, sa prelepim pogledom orjentisan suprotno od ulice. Miran i tih kraj. Stan ima odličan raspored, veliki dne...

Cena

330 000 € 3 511 €/m²

3D tura

Kvadratura

94 m²

Prodaja stana, Vidikovački venac

02.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Vidikovac, Beograd, Srbija

U ponudi je veoma lep i funkcionalan 1.5-soban stan na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na 1. spratu z...

Cena

208 000 € 4 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Prodaja stana, Zemun, Meandri

30.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Zemun (Meandri), Beograd, Srbija

Izvorno 1.5 stan na prvom spratu u zgradi iz 1984.godine. Meandri. Lift, CG, topla voda, podrum.  Blizina marketa, pošte, škole i autobusa. Istočna s...

Cena

155 000 € 2 768 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

Prodaja stana u novogradnji, Kaluđerica

30.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Grocka (centar), Beograd, Srbija

Novogradnja u završnoj fazi – oko 95% radova je završeno, a useljenje se očekuje veoma brzo. Nekretnina se nalazi u jednoj od najboljih i najmirnijih...

Cena

145 000 € 1 611 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Prodaja stana u novogradnji, Kaluđerica

30.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Grocka (centar), Beograd, Srbija

Cena

139 000 € 1 616 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

Prodaja stana, Zvezdara, Gradska bolnica

27.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Gradska bolnica, Beograd, Srbija

Sjajan mali stan za nekoga ko voli visok sprat sa  pravom korišćenja velike terase i sa prekrasnim pogledom na ceo grad. Stan je kompletno renoviran i...

Cena

164 000 € 4 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²