FIMA NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 099
Poslovni telefon: 065 38 37 509
Mobilni telefon: 063 235 100

Samo sa 3D turom

Zvezdara, Cvetanova ćuprija, Ladno Brdo , 1.5, 38m2, 300 EUR

19.01.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Cvetanova ćuprija, Beograd, Srbija

Izdaje se polunamešten stan sa spavaćom sobom u suterenu novije zgrade u ulici Ladno Brdo, kod Cvetanove Ćuprije nedaleko roštilja Leskovački kutak i...

Cena

300 € 7,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Vračar, Centar, Kneza Miloša, 3.0, 106m2, 399000 EUR

08.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Salonac u zgradi pod zaštitom države, u ulici Kneza Miloša kod Palate nauke i Kralja Milana, lift, 3/5, kaljeve peći na struju, 2 kupatila, 2 lođe i t...

Cena

399 000 € 3 764 €/m²

3D tura

Kvadratura

106 m²

Crveni Krst, Crveni Krst, Bulevar 12. februara, Poslovni objekat, 289m2, 339000 EUR

18.01.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Crveni Krst, Niš, Srbija

Prodaje se objekat u Nišu - poslovna zgrada u centru kod Glavne autobuske stanice u Bulevaru 12.februara površine 289m2 na 4 nivoa. Ugao dve prometne...

Cena

339 000 € 1 173 €/m²

3D tura

Kvadratura

289 m²

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.5, 58m2, 400 EUR

18.12.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Ozbiljnim zakupcima na duže, izdaje se nov stan sa dve spavaće sobe u suterenu nove zgrade, sa novim nameštajem i tehnikom. Norveški radijatori. Novo,...

Cena

400 € 6,90 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Zvezdara, Bulbulder, Ljubljanska, Kuća, 542m2, 750000 EUR

18.01.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Bulbuder, Beograd, Srbija

Kuća na Zvezdari, u blizini Gradske bolnice. Sastoji se od tri nivoa (sut+pr+I) sa dvorištem i letnjikovcem, 9 soba, 3 kuhinje, 6 kupatila, 5 tuševa,...

Cena

750 000 € 1 384 €/m²

3D tura

Kvadratura

542 m²

Zvezdara, Veliki mokri lug, Cvetanova ćuprija, 2.0, 55m2, 143000 EUR

18.07.2024 | Prodaja | Dvosoban stan

Veliki mokri lug, Beograd, Srbija

DIREKTNO OD INVESTITORA, BEZ PROVIZIJE! Na opštini Zvezdara, naselje Veliki Mokri Lug, ul.Cvetanova ćuprija prodaje se novogradnja koja se zida sa gra...

Cena

143 000 € 2 600 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²