Braće Jerković, Beograd, Srbija
<p data-start="0" data-end="148">Izdaje se moderan jednoiposoban stan u mirnom delu naselja <span class="hover:entity-accent entity-underline inline c...
Cena
500 € 9,43 €/m²
Kvadratura
53 m²
Beograd, Srbija
<p data-start="0" data-end="290">Na prodaju <strong>jedinstvena kuća sa bazenom i wellness sadržajem</strong> u mirnom delu naselja <span class="hover...
Cena
270 000 € 1 800 €/m²
Kvadratura
150 m²
Gornji Dorćol, Beograd, Srbija
<p data-start="141" data-end="339">Izdaje se ekskluzivan trosoban stan u luksuznom stambenom kompleksu Novi Dorćolu. Ova nekretnina predstavlja ideala...
Cena
1 600 € 25 €/m²
Kvadratura
64 m²
Čubura, Beograd, Srbija
<p data-start="252" data-end="423">Na prodaju odličan duplex u mirnoj i ušuškanoj ulici u neposrednoj blizini Čuburskog parka.</p> <p data-start="425"...
Cena
380 000 € 3 958 €/m²
Kvadratura
96 m²
Crveni krst, Beograd, Srbija
<p class="MsoNormal"><strong>Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 43 m2</strong> koji se nalazi u okviru savremenog kompleksa Xenon u Vojisla...
Cena
750 € 17,44 €/m²
Kvadratura
43 m²
Centar (uži), Beograd, Srbija
<p>Poslovni prostor na drugom spratu zgrade u Brankovoj ulici.</p> <p>Radni prostor je kompletno namešten za 15 radnih mesta, sa mogućnošću proširenja...
Cena
1 600 € 13,33 €/m²
Kvadratura
120 m²