GALERIJA NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 639
Poslovni telefon: 011 32 36 409
Mobilni telefon: 065 23 35 260

Samo sa 3D turom

Rakovica, Kanarevo brdo - Roze Luksemburg 31m2, Roze Luksemburg

08.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Kanarevo brdo, Beograd, Srbija

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kana...

Cena

88 000 € 2 839 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

Vračar, Hram Sv. Save - Mutapova 46m2, Mutapova

05.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

2.0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama Svetog...

Cena

225 000 € 4 891 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 70m2, Bulevar kralja Aleksandra

06.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Đeram pijaca, Beograd, Srbija

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je lokacija...

Cena

420 000 € 6 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Novi Beograd, Blok 3 - Bulevar Zorana Đinđića 62m2, Bulevar Zorana Đinđića

05.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 3, Beograd, Srbija

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’ Nov...

Cena

226 000 € 3 645 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Čukarica, Cerak - Šavnička 78m2, Šavnička

01.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Cerak, Beograd, Srbija

3.5, 78m2 + dve terase, VP/6, EG, klima, video-nadzor, interfon, internet, ktv Cerak je naselje sa puno zelenih površina, karakteristično po živim og...

Cena

600 € 7,69 €/m²

3D tura

Kvadratura

78 m²

Vračar - Južni bulevar, Južni bulevar

28.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Južni bulevar, Beograd, Srbija

2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar i Grč...

Cena

120 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²