GIGANT LUX

18000 Nis Serbia
Broj u Registru posrednika: 1094
Poslovni telefon: 064 53 81 199
Mobilni telefon: 064 53 81 199

Samo sa 3D turom
TOP

Prodaja kuće u Nišu

07.04.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Crveni Krst, Niš, Srbija

<p>&nbsp;&nbsp; Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Ni&scaron;u na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm. 1.PODRUM-dve p...

Cena

206 000 € 1 151 €/m²

3D tura

Kvadratura

179 m²

TOP

Prodaja kuce u Nišu- Duvanište

05.06.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Duvanište, Niš, Srbija

<p>&nbsp;&nbsp; Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvani&scaron;te u Ni&scaron;u na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.POD...

Cena

300 000 € 1 154 €/m²

3D tura

Kvadratura

260 m²

Prodaja placa u Nišu-Podvinik

13.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Vinik, Niš, Srbija

<p>Prodaja placa 617 kv, Podvinik u blizini skole i vrtica,izlazi na dve ulice. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 Agen...

Cena

66 500 € 11 083 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

6 ar

Prodaja stana u Nišu-Palilula

31.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Palilula, Niš, Srbija

<p>&nbsp;&nbsp; Prodaja stana u Ni&scaron;u, Palilula. Stan se nalazi na 1.spr, 62 kv uknjizen, deo dvorista pripada stanu.Odmah useljiv. Zamenjena st...

Cena

95 000 € 1 532 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Prodaja stana u Nišu-novogradnja-Pantelej

18.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Pantelej, Niš, Srbija

<p>Prodaja stanova u novogradnji, useljenje decembar 2026 cena sa pdv-om Kvalitetna gradnja,stanovi su pazljivo dizajnirani sa naglaskom na funkcional...

Cena

91 500 € 1 906 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Prodaja kuce u okolini Niša-Doljevac

11.03.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Doljevac, Srbija

<p>&nbsp;&nbsp;&nbsp; Prodaje se kuća u Doljevcu na placu od 5,5 ari. Podnet je zahtev za legalizaciju zbog promene kvadrature, inače i kuća i zemlji&...

Cena

117 000 € 305 €/m²

3D tura

Kvadratura

383 m²