GIGANT NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 044
Poslovni telefon: 011 36 23-000
Mobilni telefon: 064 86 33 975

Samo sa 3D turom

JUŽNI BULEVAR, 70M2, II, EG

16.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Južni bulevar, 2/5, eg-Stvarna površina-70m2 , ugovorna površina-69.60m2, Prodaje se svetao stan na atraktivnoj lokaciji na Južnom bulevaru površine....

Cena

214 000 € 3 057 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

ĐERAM PIJACA, 22M2, VP, TA

14.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Đeram pijaca, Beograd, Srbija

Starca Vujadina, vp/5, ta-Stvarna površina-22m2 , ugovorna površina-22.00m2, Prodaje se ušuškana garsonjera površine 22m2 na atraktivnoj lokaciji, na...

Cena

99 000 € 4 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

22 m²

BRAĆE JERKOVIĆ, 36M2, 1.5, III, TA

14.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Veljko Vlahović, Beograd, Srbija

Zaplanjska, 3/4, ta-Stvarna površina-36m2 , ugovorna površina-36.00m2, Zgrada se nalazi u parku, blizu su autobuske linije, vrtić, škole. Stan je u ko...

Cena

135 000 € 3 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

36 m²

BABE, 344M2, 53,26ARI, RAJSKI KONAK U SRCU PRIRODE

14.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Bezdan, 3 kuće-Stvarna površina-344m2 , ugovorna površina-344.00m2, NA PRODAJU: Rajski konak u srcu prirode - Autentičan moravski kompleks pod suncem...

Cena

490 000 € 1 424 €/m²

3D tura

Kvadratura

344 m²

SKADALIJA, 41M2, RENOVIRAN I NAMEŠTEN

13.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Skadarlija, Beograd, Srbija

Skadarska, 3/3, eg,-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-35.00m2, Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupovinu potpuno renoviranog i namešteno...

Cena

262 000 € 6 390 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

ZEMUN, 40M2, I, EG

13.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zemun (Kalvarija), Beograd, Srbija

Živka Petrovića, 1/3, eg-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-40.00m2, Lep stan u novoj zgradi, polunamešten, u mirnom delu Zemuna, izdaje se na...

Cena

500 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²