IMOVINA PLUS

11000 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 1000
Poslovni telefon: 011 32 41 547
Mobilni telefon: 065 32 36 409

Samo sa 3D turom

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac, 92m2, Vidikovački venac

03.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Vidikovac, Beograd, Srbija

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 3.0, 92m2, 1/6, CG, lift, parking, podrum, interfon, telefon, klima. Vrlo lep, opremljen stan na odličnoj lo...

Cena

292 000 € 3 174 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

Rakovica, Kanarevo brdo - Petra Konjovića, 49m2, Petra Konjovića

01.04.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Kanarevo brdo, Beograd, Srbija

Rakovica, Kanarevo brdo - Petra Konjovića 1.5, 49m2, 4/4, CG, klima, interfon, podrum, parking Na lepoj lokaciji stan u blizini osnovne škole i vrti...

Cena

122 400 € 2 498 €/m²

3D tura

Kvadratura

49 m²

Voždovačka crkva - Kostolačka, 207m2, Kostolačka

27.03.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Voždovačka crkva - Kostolačka 6.0, 207m2(terasa 18m2), 1+Pk, U mirnoj ulici, dvoetažni stan sa sopstvenim ulazom, u stambenom objektu sa ukupno 3...

Cena

390 000 € 1 884 €/m²

3D tura

Kvadratura

207 m²

Zemun, Ugrinovci - Busije, 653a, Busije

25.03.2026 | Prodaja | Obradiva zemlja

Surčin (centar), Beograd, Srbija

Zemun, Ugrinovci - Busije poljuprivredno zemljište, 65.382m2 Parcela pravilnog oblika, koja ćitavom jednom stranom izlazi na asfaltni put dužinom, n...

Cena

1 828 400 € --- €/m²

3D tura

--- m²

Rakovica, Labudovo brdo - Serdar Janka Vukotića, 74m2, Serdar Janka Vukotića

23.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Labudovo brdo, Beograd, Srbija

Rakovica, Labudovo brdo - Serdar Janka Vukotića 3.0, 74m2(terasa 10m2), VPR/11, lift, parking, podrum, interfon, klima, video nadzor. Komforan troso...

Cena

176 700 € 2 761 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar, 37m2, Mirijevski bulevar

23.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 2.0, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, klima, podno grejanje, parking, interfon, video nadzor Kompletno namešten,...

Cena

158 000 € 4 270 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²