KUĆA I STAN

Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1564
Poslovni telefon: 069666919

Samo sa 3D turom

Moderan stan sa terasom i pogledom na Bulevar

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan vrhunskog kvaliteta, kao nov, kompletno opremljen modernom tehnikom i pažljivo biranim, savremenim n...

Cena

149 900 € 2 725 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Top lokacija uz reku | Renoviran stan bez ulaganja

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Sad, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen, dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu - Dušana Vasiljeva,– na Keju, u neposrednoj bl...

Cena

140 700 € 3 127 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Poslovni prostor za ordinaciju ili kancelariju

18.05.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Lekino brdo, Beograd, Srbija

U ponudi je poslovni prostor od 85 m² na Lekinom Brdu, Voždovac, odlična prilika za firme i preduzetnike koji traže prostor na pristupačnoj ceni u mir...

Cena

156 000 € 1 835 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²

Moderan loft poslovni prostor sa galerijom

18.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Novi Beograd Blok 44 (Piramida), Beograd, Srbija

U ponudi je moderan poslovni prostor loft koncepta u TC Mala Piramida, u Gandijevoj ulici na Novom Beogradu, pogodan za različite poslovne delatnosti,...

Cena

1 350 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

135 m²

Novo. Ultra Lux. Kod Marakane. Garaža uključena

14.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Potpuno nov. Ultra Lux. Kod Marakane. "Voždovačko Dedinje" Garaža uključena u cenu. U ponudi je luksuzan stan okružen zelenilom na jednoj od najprest...

Cena

600 000 € 5 128 €/m²

3D tura

Kvadratura

117 m²

Nov.Ultra Lux. Namešten. Garaža. Trostran. Savršen

14.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Zvezdin stadion, Beograd, Srbija

U ponudi je luksuzan stan okružen zelenilom na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u blizini stadiona Crvene zvezde. U cenu nekretnine uključ...

Cena

600 000 € 5 128 €/m²

3D tura

Kvadratura

117 m²