LEX NEKRETNINE 011

Broj u Registru posrednika: 1273
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: 065 89 444 92

Samo sa 3D turom

V. VLAHOVIĆA, 33M2, 1.5, UKNJIŽEN

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Vojvode Vlahovića, Beograd, Srbija

Prodaje se vrlo fukncionalan i svetao stan u naselju Vojvode Vlahovica. Strukturno idealan, sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, im...

Cena

99 000 € 3 808 €/m²

3D tura

Kvadratura

26 m²

PANČEVO,TESLA, NOVOGRADNJA, 51M2

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Srbija

U mogućnosti smo da vam ponudimo 2.0 stan na prvom spratu. Zgrada modernog izgleda sa ukupno 15 stambenih jedinica, vrhunskog kvaliteta. Rok za izgr...

Cena

102 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

51 m²

PANČEVO, TESLA, NOVOGRADNJA

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Srbija

Opis:

Cena

112 060 € 2 001 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

PANČEVO, TESLA, NOVOGRADNJA

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Srbija

U mogućnosti smo da vam ponudimo 4,0 stan na četvrtom spratu. Zgrada modernog izgleda sa ukupno 15 stambenih jedinica, vrhunskog kvaliteta. Rok zavr...

Cena

221 800 € 1 998 €/m²

3D tura

Kvadratura

111 m²

PORODIČNA KUĆA OKRUŽENA ZELENILOM – RIPANJ

15.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Voždovac, Beograd, Srbija

Na prodaju spratna kuća u mirnom delu Ripnja, svega 500 metara od Kragujevačkog puta i oko 5 kilometara od autoputa. Idealna je za sve koji žele da už...

Cena

79 000 € 1 039 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

PLAC NA AVALI - PINOSAVA - 11ARI

13.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Beograd, Srbija

Građevinski plac u mestu Pinosava površine 11,27m2. U podnožju Avale, u blizini Avalskog puta (gornji deo Pinosave) nalazi se prelep ravni plac. Pog...

Cena

90 000 € --- €/m²

3D tura

--- m²