MAKI NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 903
Poslovni telefon: 0658030466
Mobilni telefon: 0658030466

Samo sa 3D turom
TOP

Odlican stan kod okretnice Ustanicke

21.09.2024 | Izdavanje | Trosoban stan

Rudo, Beograd, Srbija

<p>Odlican trosoban dupleks stan na Zvezdari , na Bulevaru Kralja Aleksandra, u blizini raskrsnice sa Ustanickom&nbsp; ulicom i okretnice, nalazi se n...

Cena

450 € 4,79 €/m²

3D tura

Kvadratura

94 m²

TOP

EXTRA LUX STANOVI U VOJVODE STEPE-BEZ PROVIZIJE!

07.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

<p>Nova atraktivna vi&scaron;espratnica na Voždovcu, sme&scaron;tena u trgovačkoj saobraćajnici Vojvode Stepe , preko puta Dvanaeste beogradske gimnaz...

Cena

140 000 € 3 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

TOP

Odlican dvoiposoban stan kod Beo Shopping centra

05.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Denkova bašta, Beograd, Srbija

<p>Odlican dvoiposoban stan na&nbsp; Zvezdari , u blizini Beo Shopping centra&nbsp; , u blizini prevoza, marketa ,&nbsp; skole , obdanista,&nbsp; trzn...

Cena

450 € 11,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

TOP

Extra lux stanovi kod Cuburskog parka-bez provizij

10.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Čubura, Beograd, Srbija

<p>Extra lux stanovi na Vracaru , ispod Cuburskog parka , u mirnoj ulici Nikolaja Hartviga , u blizini Hrama Svetog Save , prevoza , marketa , parka,...

Cena

283 800 € 4 300 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

TOP

Odlicna kuca sa garažom u Lestanima-bez provizije

03.02.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Leštane, Beograd, Srbija

<p>KUCA SE PRODAJE SAMO ZA KES KUPCE!</p> <p>Odlicna spratna kuca u Lestanima ,&nbsp; u centru Lestana&nbsp; , na samo 15 minuta od Ustanicke ulice ,...

Cena

110 000 € 1 028 €/m²

3D tura

Kvadratura

107 m²

TOP

Extra lux stanovi na Lekinom brdu-bez provizije

17.10.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

<p>Extra lux stan u izgradnji na Vozdovcu , na Lekinom brdu , u mirnom delu u blizini prevoza, marketa , parka, sportskog centra , ulice Gospodara Vuc...

Cena

201 000 € 3 350 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²