MEGASTAN

Megastan 11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 298
Poslovni telefon: 011/3622-322

Samo sa 3D turom

Dva stana i lokal

17.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Kotež 2, Pančevo, Srbija

Prodaje se uknjižena porodična kuća površine 345 m2 u naselju Кotež 2, u izuzetno mirnom kraju. Кuća se nalazi na 1,59 ari placa, sastoji se od po+pr+...

Cena

280 000 € 812 €/m²

3D tura

Kvadratura

345 m²

Karaburma, duplex, hitna prodaja

16.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

U ponudi uknjižen stan 1/1 na 50m2, ukupne površine sa galerijom 80m2. Dupleks na dva nivoa, dvostrano orijentisan, prostran, svetao. I nivo: hodni...

Cena

151 500 € 1 894 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Novogradnja, saobraćajni fakultet

14.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo prelep, nov lux stan u stambeno poslovnoj lameli Vojvoda Residence .Vrhunski kvalitet gradnje, materijala i enterijera....

Cena

259 000 € 3 700 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Novi Grad, visina visokog prizemlja

15.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Zemun (Novi Grad), Beograd, Srbija

Na prodaju kompletno sređena kuća bez dodatnih ulaganja sa pripadajućim dvorištem i natkrivenim parking mestom. Dvostrano orijentisan sa dve etaže i...

Cena

239 000 € 2 779 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

Blok 44, Piramida

18.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Novi Beograd Blok 44 (Piramida), Beograd, Srbija

Lokal na drugom spratu TC Piramida. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne...

Cena

45 000 € 1 875 €/m²

3D tura

Kvadratura

24 m²

Dedinje, lux 4.0 stan

17.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Dedinje (RTV Pink), Beograd, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u luksuznom stambeno -poslovnom objektu na Dedinju. Stan sadrži: hodnik, vešeraj, toalet, kuhinju, veliki...

Cena

1 326 000 € 6 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

221 m²