MILANKOVIĆ NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1802
Poslovni telefon: 0607141415

Samo sa 3D turom

Banovo brdo Petra Drapšina 52 m2 400 evra 3/3 gas

13.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

<p>Banovo brdo 52 m2 3/3 sprat, 2,0 gas</p> <p>Ulica Petra Drap&scaron;ina kod fudbalskog stadiona Čukarički</p> <p>Dvosoban stan od 52 m2 sa pogled...

Cena

400 € 7,69 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Danijelova , Voždovac , Dušanovac 135 m2 2000 evra garažno mesto

29.01.2025 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Dušanovac, Beograd, Srbija

<p>U Danijelovoj ulici,na Du&scaron;anovcu,op&scaron;tina Voždovac u prilici smo da Vam ponudimo odličan poslovni prostor u novogradnji. Infrastruktur...

Cena

2 000 € 14,81 €/m²

3D tura

Kvadratura

135 m²

Banjica kod Paunovog brega 46,6 m2 1/4 2,5 550 evra parking mesto

08.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Banjica, Beograd, Srbija

<p>Banjica 46,6 m2 1/4 sprat, dve spavaće sobe, 550 evra mesečno,spoljno parking mesto</p> <p>Ugovor na minimum godinu dana,obavezan depozit,bez kućn...

Cena

550 € 11,96 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Zvezdara Lipov lad lux opremljen stan 46m2 2,0 179820 evra + pdv

07.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lipov lad, Beograd, Srbija

<p>Kod Lipovog lada,op&scaron;tina Zvezdara u prilici smo da Vam ponudimo odličnu novogradnju. U neposrednoj okolini se nalazi kompletna infrastruktur...

Cena

179 820 € 3 909 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Zemun, Ohridska, neselje Save Kovačevića 58 m2 8/11 3,0 450 evra

07.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Zemun (Save Kovačevića), Beograd, Srbija

<p>Zemun,naselje Save Kovačevića,Ohridska 58 m2 8/11 sprat, 3,0 Cg 450 evra mesečno</p> <p>Grejna povr&scaron;ina je 54 m2,lođa je 4 m2</p> <p>U pon...

Cena

450 € 7,76 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Strumička Voždovac kod BEO TC 45 m2 Vpr 2,0 600 evra

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Šumice, Beograd, Srbija

<p>Voždovac, Strumička ulica, 45 m2 , dvosoban stan 600 evra mesečno Vpr/4, Cg.</p> <p>U Strumičkoj ulici na op&scaron;tini Voždovac,u blizini tržnog...

Cena

600 € 13,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²